Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.162,-
Ja, 2017
2008
2026-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Qashqai met kenteken PN-544-G is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Dit voertuig is in augustus 2017 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 141 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Met 1.431 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 41 dagen in bezit. De APK is geldig tot 19-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 142 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1512 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1960 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-02-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-08-18 |
| APK vervaldatum | 2026-08-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan Qashqai MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.470 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.479 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Qashqai
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Scheuren van de aansluitconnector van de brandstofleiding op de brandstofopvoerpomp.
Lekkage van brandstof nabij de brandstoftank.
De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer om een modificatie te laten uitvoeren aan het voertuig. De brandstofpomp zal worden vervangen.
Binnendringen van water in het portierslot van de voorportieren.
Bevriezen van het portierslot bij een temperatuur lager dan nul graden Celsius. De voorportier kan dan niet meer worden geopend of gesloten.
De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer om een modificatie aan de portiersloten te laten uitvoeren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.470,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 216.152 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1111 |
| Periode | 2007-01-06 - 2010-11-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4025 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 484 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 618 | 78 | € 31.214,- | € 7.487,- |
| 2007 | 1054 | 90 | € 29.480,- | € 6.991,- |
| 2007 | 1054 | 90 | € 29.480,- | € 6.991,- |
| 2008 | 766 | 110 | € 31.566,- | € 7.173,- |
| 2008 | 1163 | 102 | € 29.129,- | € 6.791,- |
| 2008 | 1162 | 102 | € 29.129,- | € 6.791,- |
| 2009 | 703 | 91 | € 32.643,- | € 7.087,- |
| 2009 | 1171 | 137 | € 29.675,- | € 6.209,- |
| 2009 | 1171 | 137 | € 29.675,- | € 6.209,- |
| 2010 | 448 | 105 | € 31.976,- | € 6.258,- |
| 2010 | 637 | 155 | € 29.332,- | € 5.926,- |
| 2010 | 637 | 155 | € 29.332,- | € 5.926,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 34.328,- | € 1.523,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 71-XF-FL | |||
| 36-JHG-4 | |||
| 08-XR-SJ | |||
| 20-HJX-9 | |||
| 85-HRX-7 | |||
| 07-GGT-1 | |||
| 28-HDK-9 | |||
| 02-XP-RD | |||
| 24-GGJ-7 | |||
| 09-XL-RS | |||
| 80-XB-LK | |||
| 44-KKD-1 | |||
| H-265-FK | |||
| 41-HXB-7 | |||
| 29-ZN-TX | |||
| 95-JLL-9 | |||
| G-742-SF | |||
| 72-ZB-GL | |||
| 05-XP-BG | |||
| 98-GFX-3 | |||
| 49-JVF-8 | |||
| 31-HHG-9 | |||
| 40-SPN-5 | |||
| 97-KBK-3 | |||
| 90-JKB-2 | |||
| 02-ZR-BS | |||
| 41-ZN-TX | |||
| 62-XZ-NS | |||
| 49-KKL-8 | |||
| 08-JDF-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 85-XX-RD | 2026-05-21 | |||
| H-431-DJ | 2026-05-19 | |||
| 37-KBH-6 | 2026-05-20 | |||
| 78-GTF-7 | 2026-05-16 | |||
| 08-XJ-LN | 2026-05-14 | |||
| 33-HBN-3 | 2026-05-21 | |||
| 15-JHH-8 | 2026-05-13 | |||
| 39-HPB-3 | 2026-05-19 | |||
| 39-GZR-7 | 2026-05-12 | |||
| 75-ZR-SN | 2026-05-19 | |||
| 00-TNR-9 | 2026-05-14 | |||
| 80-XJ-KD | 2026-05-13 | |||
| 10-XG-FP | 2026-05-16 | |||
| H-675-TZ | 2026-05-08 | |||
| HB-931-J | 2026-05-07 | |||
| 81-HNL-7 | 2026-05-10 | |||
| 36-HRJ-1 | 2026-05-07 | |||
| P-814-BH | 2026-05-05 | |||
| 20-GRZ-2 | 2026-05-07 | |||
| 75-KFG-1 | 2026-05-06 | |||
| 78-ZD-HV | 2026-05-01 | |||
| 49-JBD-5 | 2026-05-16 | |||
| 56-KJP-5 | 2026-04-29 | |||
| 85-XN-VZ | 2026-05-12 | |||
| 88-ZB-VG | 2026-05-07 | |||
| 03-GRG-1 | 2026-05-01 | |||
| 68-HTH-5 | 2026-04-30 | |||
| 38-XZ-NS | 2026-05-02 | |||
| 86-GSK-1 | 2026-05-01 | |||
| 51-XZ-TB | 2026-04-27 |