Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 27.640
€ 3.411,-
Ja, 2017
2016
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C4 Picasso met kenteken NX-468-N is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Citroën bedroeg € 27.640. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1199 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.355 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 22 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 342 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 8.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1355 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1905 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,63 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-08-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-05-11 |
| APK vervaldatum | 2027-05-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 9 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 9 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C4 Picasso stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 6.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.687 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C4 Picasso
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
22 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De distributieriem kan na verloop van tijd mogelijk scheuren.
In het ergste geval kan dit leiden tot mogelijke schade aan de vacuümpomp. Een beschadigde vacuümpomp kan leiden tot een vermindering of verlies van remondersteuning.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de distributieriem, de oliepomp en het updaten van software.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 146.861 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 46 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 840 |
| Periode | 2015-02-20 - 2019-06-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2366 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 15 |
| Aantal import auto's | 537 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 15 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 583 | 87 | € 28.660,- | € 2.887,- |
| 2015 | 583 | 87 | € 28.660,- | € 2.887,- |
| 2016 | 150 | 59 | € 33.204,- | € 2.559,- |
| 2016 | 909 | 207 | € 29.165,- | € 2.962,- |
| 2016 | 908 | 206 | € 29.166,- | € 2.961,- |
| 2017 | 716 | 199 | € 33.308,- | € 3.226,- |
| 2017 | 518 | 149 | € 30.028,- | € 3.140,- |
| 2017 | 518 | 149 | € 30.028,- | € 3.140,- |
| 2018 | 289 | 68 | € 33.542,- | € 3.549,- |
| 2018 | 333 | 92 | € 30.819,- | € 3.498,- |
| 2018 | 333 | 92 | € 30.819,- | € 3.498,- |
| 2019 | 14 | 0 | € 32.675,- | € 4.553,- |
| 2019 | 23 | 2 | € 30.622,- | € 4.116,- |
| 2019 | 23 | 2 | € 30.622,- | € 4.116,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| K-040-VS | |||
| K-543-FZ | |||
| TF-853-K | |||
| TR-871-Z | |||
| XV-011-G | |||
| H-510-ZS | |||
| 6-ZSB-14 | |||
| JG-972-D | |||
| HF-092-L | |||
| XX-745-R | |||
| H-133-KF | |||
| KG-466-G | |||
| PS-859-K | |||
| GP-160-S | |||
| NZ-166-V | |||
| T-757-ZG | |||
| X-501-SF | |||
| KS-500-G | |||
| NS-696-L | |||
| GB-878-S | |||
| KD-983-B | |||
| JD-936-D | |||
| ZR-847-B | |||
| GL-037-V | |||
| S-881-TH | |||
| JT-464-L | |||
| X-607-XJ | |||
| NN-119-X | |||
| L-581-XP | |||
| 8-ZVK-62 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SF-329-H | 2026-05-14 | |||
| RK-406-Z | 2026-05-16 | |||
| RS-654-X | 2026-05-16 | |||
| HX-464-D | 2026-05-21 | |||
| JD-132-L | 2026-05-18 | |||
| NG-585-R | 2026-05-01 | |||
| JS-791-L | 2026-05-02 | |||
| GP-911-X | 2026-05-21 | |||
| GT-120-K | 2026-05-02 | |||
| GZ-801-X | 2026-05-19 | |||
| GJ-320-G | 2026-05-18 | |||
| SB-230-N | 2026-05-23 | |||
| KN-820-S | 2026-05-09 | |||
| H-893-KL | 2026-05-27 | |||
| SB-037-L | 2026-05-24 | |||
| HT-251-R | 2026-05-21 | |||
| NG-989-L | 2026-05-19 | |||
| KH-756-L | 2026-05-25 | |||
| JR-098-Z | 2026-05-18 | |||
| KX-798-K | 2026-05-15 | |||
| TG-235-N | 2026-05-13 | |||
| JK-347-Z | 2026-05-14 | |||
| NS-597-V | 2026-05-13 | |||
| L-061-PG | 2026-05-14 | |||
| XS-639-J | 2026-05-11 | |||
| JZ-409-L | 2026-05-13 | |||
| RS-567-G | 2026-05-08 | |||
| SJ-594-D | 2026-05-07 | |||
| HD-083-P | 2026-05-06 | |||
| RZ-397-F | 2026-05-06 |