Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 37.332
€ 680,-
Ja, 2021
2019
2021-11-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken N-115-KB is op kenteken gezet in 2019. Deze auto is 2 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 37.332. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Golf bedraagt 224 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.340 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2021 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 561 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 19.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 5.87 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 133 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2021-11-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-12-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-10-27 |
| APK vervaldatum | 2027-12-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 8 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 8 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 26.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De e-call functie wordt mogelijk niet geactiveerd door een software fout.
Geen verbinding met het callcenter resp. de alarmcentrale, hierdoor kunnen er geen hulpmaatregelen worden uitgevoerd.
De voertuigeigenaar verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, voor een software update van het OCU-regelappart.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 26.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 58.568 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 454 |
| Periode | 2019-12-09 - 2024-06-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1608 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 79 |
| Aantal import auto's | 878 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 79 |
| Import percentage | 55% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 15 | 8 | € 36.732,- | € 1.844,- |
| 2019 | 15 | 8 | € 36.732,- | € 1.844,- |
| 2020 | 672 | 362 | € 36.139,- | € 2.034,- |
| 2020 | 671 | 361 | € 36.150,- | € 2.037,- |
| 2021 | 8 | 4 | € 38.067,- | € 2.475,- |
| 2021 | 461 | 240 | € 36.280,- | € 2.170,- |
| 2021 | 8 | 4 | € 38.067,- | € 2.475,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 42.206,- | € 4.676,- |
| 2022 | 261 | 150 | € 37.019,- | € 2.638,- |
| 2022 | 2 | 2 | € 41.926,- | € 4.482,- |
| 2023 | 176 | 103 | € 41.141,- | € 3.017,- |
| 2023 | 172 | 99 | € 41.076,- | € 2.912,- |
| 2024 | 23 | 15 | € 43.051,- | € 3.130,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 40.548,- | € 4.409,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JLV-27-P | |||
| L-809-GP | |||
| KDB-54-S | |||
| JZP-39-T | |||
| R-340-NZ | |||
| R-935-PD | |||
| R-462-PK | |||
| Z-959-LS | |||
| JRB-69-N | |||
| T-997-BN | |||
| JVK-06-P | |||
| HLX-12-G | |||
| P-345-FP | |||
| K-017-JD | |||
| X-659-TL | |||
| Z-703-PH | |||
| L-988-BT | |||
| L-187-SN | |||
| GHK-99-F | |||
| K-049-PB | |||
| P-362-RZ | |||
| GSX-19-D | |||
| GSZ-02-L | |||
| R-602-ZT | |||
| HXX-12-B | |||
| GSX-97-B | |||
| GSZ-09-L | |||
| R-541-TN | |||
| S-224-JN | |||
| JVJ-47-P |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KDX-50-J | 2026-04-17 | |||
| R-621-DX | 2026-05-22 | |||
| T-056-FX | 2026-05-23 | |||
| N-703-JX | 2026-05-23 | |||
| GLF-50-N | 2026-05-16 | |||
| K-898-LX | 2026-05-13 | |||
| P-484-LG | 2026-05-14 | |||
| K-695-DH | 2026-05-08 | |||
| L-525-LG | 2026-04-08 | |||
| X-804-LL | 2026-05-07 | |||
| L-647-DF | 2026-05-23 | |||
| N-208-HT | 2026-05-01 | |||
| GJX-22-P | 2026-04-28 | |||
| S-626-PB | 2026-04-28 | |||
| K-778-SF | 2026-04-16 | |||
| R-497-JF | 2026-04-17 | |||
| X-639-LK | 2026-04-12 | |||
| JZK-69-F | 2026-03-31 | |||
| HFK-17-G | 2026-04-04 | |||
| R-848-RB | 2026-03-30 | |||
| X-569-SR | 2026-03-27 | |||
| HPK-90-J | 2026-03-25 | |||
| HNP-70-X | 2026-03-25 | |||
| Z-993-HH | 2026-03-23 | |||
| P-951-HK | 2026-03-23 | |||
| JFX-77-J | 2026-03-16 | |||
| T-173-FV | 2026-03-29 | |||
| P-683-PX | 2026-03-11 | |||
| L-444-LG | 2024-02-23 | |||
| T-985-BH | 2024-01-29 |