Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 25.450
€ 5.969,-
Ja, 2021
2018
2023-01-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Corsa-e met kenteken L-926-BK is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Dit voertuig is in april 2021 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Opel een catalogusprijs van € 25.450 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 69 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1229 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze Corsa-e haalt een maximale snelheid van 162 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.163 kg voor optimale prestaties. Sinds 1226 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1229 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1620 kg |
| Lengte | 4,02 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-11-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-04-12 |
| APK vervaldatum | 2026-12-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Corsa-e hatchback
|
Nu te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 7.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Corsa-e
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 7.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 92.243 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 736 |
| Periode | 2015-01-13 - 2018-12-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2181 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 41 |
| Aantal import auto's | 1117 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 41 |
| Import percentage | 51% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 425 | 218 | € 17.584,- | € 1.341,- |
| 2015 | 423 | 216 | € 17.576,- | € 1.344,- |
| 2016 | 810 | 416 | € 17.236,- | € 2.095,- |
| 2016 | 808 | 414 | € 17.234,- | € 2.098,- |
| 2017 | 739 | 377 | € 17.856,- | € 2.452,- |
| 2017 | 737 | 375 | € 17.857,- | € 2.459,- |
| 2018 | 207 | 106 | € 20.055,- | € 1.118,- |
| 2018 | 205 | 104 | € 20.043,- | € 1.096,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KHJ-07-K | 2026-05-16 | |||
| TT-186-F | 2026-05-19 | |||
| N-437-ND | 2026-05-12 | |||
| TL-383-T | 2026-05-12 | |||
| TN-239-B | 2026-05-08 | |||
| H-303-GP | 2026-04-25 | |||
| K-142-NG | 2026-04-24 | |||
| H-496-NH | 2026-04-09 | |||
| JSB-29-V | 2026-04-07 | |||
| JG-375-X | 2026-04-06 | |||
| K-314-VH | 2026-04-05 | |||
| K-072-XL | 2026-04-04 | |||
| H-711-LZ | 2026-04-03 | |||
| J-339-GK | 2026-03-28 | |||
| P-222-GS | 2026-03-18 | |||
| KX-631-T | 2026-03-15 | |||
| KDF-44-D | 2026-03-25 | |||
| R-892-TH | 2023-05-26 | |||
| R-925-GV | 2023-01-19 | |||
| J-600-PB | 2022-03-15 | |||
| R-284-GX | 2022-11-12 | |||
| T-646-FF | 2023-08-21 | |||
| S-093-XF | 2023-05-08 | |||
| Z-564-PH | 2024-07-16 | |||
| J-166-NX | 2021-01-14 | |||
| K-241-RB | 2024-03-11 | |||
| T-528-LZ | 2024-04-07 | |||
| ZL-206-T | 2021-07-28 | |||
| K-394-BP | 2023-12-30 | |||
| G-993-GP | 2021-10-09 |