Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 49.259
€ 409,-
Nee
2016
2025-02-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat Variant met kenteken KL-636-D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 49.259. De motor heeft een inhoud van 1395 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 55 kW. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.735 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 460 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 172 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 13.300.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 157 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 75 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1735 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2250 kg |
| Lengte | 4,89 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-10-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-10-25 |
| APK vervaldatum | 2026-11-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 5 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 7 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Passat Variant stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 13.386 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat Variant
Eigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de functie comfortopenen en ?sluiten van het panoramaschuifkanteldak kunnen de grenswaarden voor de inklembeveiliging worden overschreden.
Als de comfort open-sluitfunctie wordt gebruikt, bestaat de mogelijkheid dat lichaamsdelen die zich in het werkbereik van het schuifkanteldak bevinden bekneld kunnen raken met letsel tot gevolg.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer.. De dealer zal de comfort open- en sluitfunctie van het schuifkanteldak softwarematig deactiveren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 13.386,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 193.968 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 157 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 627 |
| Periode | 2015-07-20 - 2019-06-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8888 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 39 |
| Aantal import auto's | 1738 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 39 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 4122 | 875 | € 54.512,- | € 398,- |
| 2016 | 3680 | 308 | € 49.778,- | € 401,- |
| 2017 | 529 | 273 | € 55.576,- | € 1.136,- |
| 2018 | 548 | 277 | € 52.310,- | € 1.163,- |
| 2019 | 9 | 5 | € 51.132,- | € 1.145,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KZ-303-P | |||
| ND-300-L | |||
| R-777-PS | |||
| KF-808-P | |||
| HG-911-F | |||
| HT-699-K | |||
| HR-146-R | |||
| GZ-785-D | |||
| JB-621-G | |||
| GZ-308-V | |||
| HK-269-V | |||
| KL-060-H | |||
| HR-578-P | |||
| KZ-790-L | |||
| HF-458-B | |||
| NB-216-B | |||
| HH-631-L | |||
| JT-254-R | |||
| HN-712-K | |||
| HT-819-K | |||
| KS-292-J | |||
| KK-278-F | |||
| HN-302-L | |||
| HN-294-K | |||
| HK-379-Z | |||
| HN-470-L | |||
| HH-150-N | |||
| HS-368-D | |||
| GZ-894-P | |||
| HP-949-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KZ-118-P | 2026-05-22 | |||
| HN-360-L | 2026-05-18 | |||
| KZ-108-R | 2026-05-14 | |||
| HN-039-D | 2026-05-18 | |||
| HN-639-K | 2026-05-22 | |||
| KH-469-N | 2026-05-21 | |||
| KX-708-K | 2026-05-13 | |||
| HD-884-B | 2026-05-16 | |||
| HR-084-J | 2026-05-22 | |||
| HL-128-V | 2026-05-20 | |||
| HN-261-L | 2026-05-11 | |||
| KG-100-Z | 2026-05-20 | |||
| HR-251-R | 2026-05-14 | |||
| HB-735-J | 2026-05-03 | |||
| HB-253-X | 2026-05-01 | |||
| HH-562-J | 2026-04-28 | |||
| HR-931-P | 2026-05-15 | |||
| KX-589-X | 2026-05-14 | |||
| KT-888-P | 2026-05-12 | |||
| KP-907-R | 2026-04-28 | |||
| KF-656-L | 2026-05-04 | |||
| KZ-961-N | 2026-05-05 | |||
| HL-060-S | 2026-04-28 | |||
| KL-903-D | 2026-04-28 | |||
| HL-037-B | 2026-05-17 | |||
| HN-389-L | 2026-04-25 | |||
| HJ-778-P | 2026-04-25 | |||
| KT-078-R | 2026-05-02 | |||
| HJ-407-J | 2026-05-19 | |||
| ND-961-N | 2026-05-22 |