Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 14.505
€ 126,-
Ja, 2026
2020
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Picanto met kenteken KHV-30-J is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020. Dit voertuig is in mei 2026 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Kia was € 14.505. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 67 pk. De cilinderinhoud bedraagt 998 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 161 km/h. Deze auto weegt 978 kg. Dit voertuig is al 9 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-05-2028. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 10.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 67 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 118 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 978 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1400 kg |
| Lengte | 3,67 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,40 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-10-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-09 |
| APK vervaldatum | 2028-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Picanto
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
11 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 8.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 117.835 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 20 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 491 |
| Periode | 2020-09-03 - 2022-06-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1254 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Aantal import auto's | 80 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 186 | 0 | € 17.543,- | € 4.279,- |
| 2016 | 60 | 0 | € 17.640,- | € 4.348,- |
| 2020 | 30 | 16 | € 16.704,- | € 551,- |
| 2020 | 238 | 10 | € 14.873,- | € 1.797,- |
| 2020 | 237 | 9 | € 14.875,- | € 1.805,- |
| 2021 | 98 | 55 | € 18.018,- | € 918,- |
| 2021 | 1012 | 67 | € 15.606,- | € 2.332,- |
| 2021 | 1010 | 65 | € 15.600,- | € 2.336,- |
| 2022 | 82 | 48 | € 18.751,- | € 1.160,- |
| 2022 | 4 | 3 | € 18.809,- | € 1.573,- |
| 2022 | 3 | 2 | € 18.643,- | € 1.005,- |
| 2023 | 90 | 54 | € 20.479,- | € 1.741,- |
| 2024 | 58 | 36 | € 20.849,- | € 1.902,- |
| 2025 | 44 | 24 | € 22.368,- | € 1.573,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| K-109-HR | |||
| GVK-99-R | |||
| J-183-ST | |||
| K-144-DB | |||
| J-821-LK | |||
| K-149-HF | |||
| K-116-HR | |||
| K-110-HR | |||
| J-272-LH | |||
| J-359-LH | |||
| J-232-ZP | |||
| J-814-LK | |||
| J-301-LH | |||
| J-314-LH | |||
| K-304-KS | |||
| K-298-KS | |||
| K-509-XV | |||
| K-511-XV | |||
| K-492-XV | |||
| N-471-HB | |||
| N-375-DN | |||
| K-497-XV | |||
| L-473-TF | |||
| K-501-XV | |||
| KFT-91-P | |||
| K-499-XV | |||
| K-507-XV | |||
| N-466-HB | |||
| N-467-HB | |||
| K-360-VK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-328-LH | 2026-05-22 | |||
| K-282-KS | 2026-05-22 | |||
| K-272-KS | 2026-05-22 | |||
| K-311-KS | 2026-05-20 | |||
| K-222-PL | 2026-05-19 | |||
| L-175-FR | 2026-05-18 | |||
| N-390-DN | 2026-05-17 | |||
| N-468-HB | 2026-05-12 | |||
| L-179-FR | 2026-05-12 | |||
| K-009-ST | 2026-05-09 | |||
| K-182-DZ | 2026-05-07 | |||
| N-729-TF | 2026-05-06 | |||
| K-284-KS | 2026-05-04 | |||
| K-291-KS | 2026-05-02 | |||
| K-480-NL | 2026-05-01 | |||
| K-309-KS | 2026-05-01 | |||
| K-995-SR | 2026-04-30 | |||
| K-965-DH | 2026-04-24 | |||
| JZX-91-S | 2026-04-24 | |||
| N-245-NH | 2026-04-24 | |||
| JXD-15-Z | 2026-04-22 | |||
| L-894-VK | 2026-04-20 | |||
| K-312-KS | 2026-04-17 | |||
| K-013-ST | 2026-04-17 | |||
| L-174-FR | 2026-04-17 | |||
| L-652-BP | 2026-04-15 | |||
| J-297-LH | 2026-04-11 | |||
| K-500-XV | 2026-04-11 | |||
| K-349-VG | 2026-04-11 | |||
| K-210-PL | 2026-04-10 |