Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 25.185
€ 521,-
Ja, 2026
2016
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Captur met kenteken KHT-82-R is op kenteken gezet in 2016. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Renault was € 25.185. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 118 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1197 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 192 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Dankzij 1.259 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 9 dagen in bezit. De APK is geldig tot 30-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 10.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 118 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1259 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1723 kg |
| Lengte | 4,12 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-04-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-08 |
| APK vervaldatum | 2027-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Captur hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 10.940 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Captur
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
10 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 10.940,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 116.813 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 75 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 947 |
| Periode | 2015-07-31 - 2017-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6598 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 28 |
| Aantal import auto's | 1916 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 28 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 866 | 210 | € 25.076,- | € 3.308,- |
| 2016 | 3616 | 985 | € 25.720,- | € 3.598,- |
| 2016 | 309 | 52 | € 24.300,- | € 4.124,- |
| 2016 | 309 | 52 | € 24.300,- | € 4.124,- |
| 2017 | 2116 | 721 | € 26.395,- | € 3.805,- |
| 2017 | 572 | 142 | € 24.818,- | € 4.180,- |
| 2017 | 571 | 141 | € 24.818,- | € 4.186,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| L-070-KZ | |||
| KJ-890-J | |||
| ND-340-J | |||
| KF-964-H | |||
| NN-351-J | |||
| JZ-730-L | |||
| HL-929-B | |||
| ZT-457-V | |||
| KR-814-P | |||
| T-140-GT | |||
| KT-763-J | |||
| HT-054-N | |||
| PB-371-P | |||
| NK-211-V | |||
| PB-481-K | |||
| KK-852-P | |||
| J-457-GK | |||
| SG-621-B | |||
| NX-977-B | |||
| HV-222-R | |||
| RP-295-P | |||
| HP-120-K | |||
| HF-676-K | |||
| H-734-NG | |||
| JN-945-V | |||
| TS-049-H | |||
| PL-251-P | |||
| H-510-GL | |||
| H-864-JG | |||
| NV-127-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KB-697-S | 2026-05-20 | |||
| KT-082-N | 2026-05-19 | |||
| XZ-572-F | 2026-05-14 | |||
| KD-537-X | 2026-05-08 | |||
| SL-970-B | 2026-05-13 | |||
| PB-287-P | 2026-05-04 | |||
| SV-153-H | 2026-04-29 | |||
| KN-006-Z | 2026-05-18 | |||
| JB-496-H | 2026-04-29 | |||
| SG-620-B | 2026-04-25 | |||
| NB-455-S | 2026-05-22 | |||
| HL-899-G | 2026-05-16 | |||
| JP-771-P | 2026-05-10 | |||
| KX-989-J | 2026-04-29 | |||
| HP-321-F | 2026-04-28 | |||
| GV-440-L | 2026-04-28 | |||
| KZ-849-S | 2026-05-18 | |||
| NJ-026-G | 2026-05-21 | |||
| HV-092-B | 2026-05-20 | |||
| JZ-641-P | 2026-05-19 | |||
| HJ-607-G | 2026-05-19 | |||
| HJ-590-G | 2026-05-19 | |||
| HH-181-H | 2026-05-17 | |||
| PJ-946-P | 2026-05-11 | |||
| KN-450-L | 2026-05-15 | |||
| JV-421-D | 2026-05-15 | |||
| JP-925-L | 2026-05-13 | |||
| HT-880-L | 2026-05-07 | |||
| KG-950-F | 2026-04-28 | |||
| RF-782-D | 2026-04-28 |