Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 38.742
€ 4.573,-
Ja, 2026
2020
2026-05-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Sportage met kenteken KHP-02-T is op kenteken gezet in 2020. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Kia een catalogusprijs van € 38.742 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 132 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1591 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 182 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.490 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 253 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 17.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 132 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1490 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-02-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-07 |
| APK vervaldatum | 2027-02-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Sportage MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 19.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.818 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Kia Sportage
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenHuidige eigenaar
18 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het ABS/ESC -systeem van het voertuig kan mogelijk uitvallen.
Het voertuig kan mogelijk anders dan verwacht reageren op de bediening van het rempedaal.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak bij de Kia dealer te maken om het relais van de regeleenheid te laten vernieuwen en, indien nodig, de besturingssoftware te laten updaten
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 19.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 83.933 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 877 |
| Periode | 2010-07-05 - 2025-07-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4641 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 125 |
| Aantal import auto's | 817 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 125 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 1013 | 35 | € 28.394,- | € 6.060,- |
| 2010 | 408 | 41 | € 31.981,- | € 7.474,- |
| 2010 | 1013 | 35 | € 28.394,- | € 6.060,- |
| 2011 | 942 | 78 | € 34.051,- | € 8.492,- |
| 2011 | 1254 | 43 | € 29.960,- | € 6.686,- |
| 2011 | 1254 | 43 | € 29.960,- | € 6.686,- |
| 2012 | 497 | 26 | € 31.116,- | € 7.663,- |
| 2012 | 497 | 26 | € 31.116,- | € 7.663,- |
| 2012 | 764 | 74 | € 35.283,- | € 9.463,- |
| 2013 | 151 | 30 | € 33.679,- | € 8.481,- |
| 2013 | 153 | 31 | € 33.673,- | € 8.399,- |
| 2013 | 341 | 54 | € 37.469,- | € 9.810,- |
| 2014 | 13 | 5 | € 37.186,- | € 10.761,- |
| 2014 | 5 | 0 | € 33.795,- | € 10.760,- |
| 2014 | 5 | 0 | € 33.795,- | € 10.760,- |
| 2018 | 157 | 55 | € 37.425,- | € 7.240,- |
| 2018 | 155 | 53 | € 37.468,- | € 7.309,- |
| 2019 | 521 | 182 | € 36.735,- | € 8.024,- |
| 2019 | 525 | 185 | € 36.728,- | € 7.995,- |
| 2020 | 154 | 42 | € 36.738,- | € 7.680,- |
| 2020 | 157 | 45 | € 36.743,- | € 7.602,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 34.016,- | € 7.370,- |
| 2021 | 308 | 87 | € 35.236,- | € 7.278,- |
| 2022 | 493 | 255 | € 36.779,- | € 3.755,- |
| 2022 | 497 | 259 | € 36.784,- | € 3.755,- |
| 2023 | 61 | 40 | € 40.591,- | € 6.708,- |
| 2023 | 65 | 44 | € 40.645,- | € 6.619,- |
| 2024 | 10 | 6 | € 45.001,- | € 7.572,- |
| 2024 | 10 | 6 | € 45.001,- | € 7.572,- |
| 2025 | 2 | 2 | € 43.200,- | € 7.546,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 50.005,- | € 9.767,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 43.200,- | € 7.496,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| G-228-JK | |||
| XK-638-T | |||
| G-051-JB | |||
| JRH-91-K | |||
| GKT-86-R | |||
| JZH-84-G | |||
| L-308-FL | |||
| XN-262-Z | |||
| L-763-KG | |||
| R-909-HK | |||
| KFG-60-S | |||
| JDX-40-D | |||
| Z-886-HD | |||
| N-634-ZT | |||
| XS-810-G | |||
| K-071-KR | |||
| Z-919-JD | |||
| KBL-21-J | |||
| H-056-PB | |||
| 4-KGV-92 | |||
| 92-SFV-2 | |||
| GHS-19-H | |||
| HNR-76-Z | |||
| S-904-PD | |||
| K-473-KH | |||
| H-738-TJ | |||
| K-349-LV | |||
| X-510-XP | |||
| G-602-LZ | |||
| R-508-HT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JJZ-85-S | 2026-05-20 | |||
| KGD-87-S | 2026-05-14 | |||
| KGP-67-L | 2026-05-18 | |||
| H-388-DG | 2026-05-08 | |||
| KBL-99-H | 2026-05-21 | |||
| 26-ZPR-1 | 2026-05-21 | |||
| J-336-TN | 2026-05-18 | |||
| JFH-45-T | 2026-05-19 | |||
| 89-SFB-3 | 2026-05-22 | |||
| 41-NPG-6 | 2026-05-22 | |||
| 06-NZN-9 | 2026-05-22 | |||
| 96-XBL-2 | 2026-05-22 | |||
| ZS-774-X | 2026-05-15 | |||
| 17-XVF-6 | 2026-05-19 | |||
| KBJ-06-X | 2026-05-12 | |||
| 19-ZKK-2 | 2026-05-15 | |||
| 6-KSN-74 | 2026-05-16 | |||
| KFP-42-N | 2026-05-12 | |||
| 4-KFT-37 | 2026-05-15 | |||
| 58-PPP-6 | 2026-05-14 | |||
| 11-LZH-6 | 2026-05-19 | |||
| 15-RPB-1 | 2026-05-17 | |||
| 18-STJ-1 | 2026-05-21 | |||
| GN-489-L | 2026-05-16 | |||
| 25-XGL-2 | 2026-05-16 | |||
| 92-NTF-8 | 2026-05-21 | |||
| 3-KDD-93 | 2026-05-13 | |||
| 57-NJK-7 | 2026-05-22 | |||
| 12-XHV-5 | 2026-05-11 | |||
| 98-NDV-4 | 2026-05-19 |