Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 22.040
€ 2.068,-
Ja, 2026
2016
2026-05-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C4 Cactus met kenteken KHH-22-K is op kenteken gezet in 2016. Deze auto is 10 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Citroën een catalogusprijs van € 22.040 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 1199 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze C4 Cactus bedraagt 188 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.095 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 3 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-05-2027. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 7.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1095 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1555 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-08-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-01 |
| APK vervaldatum | 2027-05-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C4 Cactus hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 7.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Citroën C4 Cactus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
3 dagenDe distributieriem kan na verloop van tijd mogelijk scheuren.
In het ergste geval kan dit leiden tot mogelijke schade aan de vacuümpomp. Een beschadigde vacuümpomp kan leiden tot een vermindering of verlies van remondersteuning.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de distributieriem, de oliepomp en het updaten van software.
De motorkapvergrendelingshaak is mogelijk onvoldoende sterk. Hierdoor kan de motorkapvergrendelingshaak scheuren.
De motorkapvergrendelingshaak kan losraken. Hierdoor kan de motorkap tijdens het rijden spontaan opwaaien waardoor het zicht van de bestuurder wordt belemmerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de motorkapvergrendelingshaak controleren en extra versterking aanbrengen. Indien nodig wordt de motorkap vervangen.
Het onderste sierdeel van de bumper is niet goed aan de bumper gelijmd .
Het sierdeel kan losraken gevaar opleveren voor medeweggebruikers.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 7.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 122.520 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 124 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 734 |
| Periode | 2014-05-08 - 2021-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13618 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 159 |
| Aantal import auto's | 2585 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 159 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1114 | 320 | € 19.680,- | € 1.688,- |
| 2014 | 933 | 91 | € 20.108,- | € 1.124,- |
| 2014 | 1114 | 320 | € 19.680,- | € 1.688,- |
| 2015 | 1451 | 175 | € 20.850,- | € 1.591,- |
| 2015 | 3399 | 673 | € 20.738,- | € 2.001,- |
| 2015 | 3402 | 676 | € 20.738,- | € 2.000,- |
| 2016 | 1124 | 151 | € 21.123,- | € 1.790,- |
| 2016 | 2949 | 578 | € 21.263,- | € 2.061,- |
| 2016 | 2952 | 581 | € 21.264,- | € 2.060,- |
| 2017 | 856 | 113 | € 21.922,- | € 1.872,- |
| 2017 | 1930 | 301 | € 21.493,- | € 2.206,- |
| 2017 | 1932 | 303 | € 21.492,- | € 2.204,- |
| 2018 | 1732 | 271 | € 23.758,- | € 2.587,- |
| 2018 | 1730 | 269 | € 23.758,- | € 2.589,- |
| 2018 | 627 | 168 | € 27.235,- | € 3.274,- |
| 2019 | 1409 | 233 | € 25.522,- | € 2.767,- |
| 2019 | 533 | 196 | € 28.570,- | € 2.878,- |
| 2019 | 1405 | 229 | € 25.397,- | € 2.772,- |
| 2020 | 996 | 196 | € 27.587,- | € 2.968,- |
| 2020 | 150 | 68 | € 31.607,- | € 1.871,- |
| 2020 | 994 | 193 | € 27.593,- | € 2.976,- |
| 2021 | 81 | 5 | € 26.105,- | € 4.140,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 31.925,- | € 3.056,- |
| 2021 | 80 | 4 | € 26.078,- | € 4.187,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 8-ZSL-89 | |||
| HD-985-B | |||
| HS-862-L | |||
| JK-937-L | |||
| T-900-FH | |||
| R-857-HT | |||
| TX-959-F | |||
| TT-712-Z | |||
| SG-526-N | |||
| J-382-HX | |||
| SZ-747-G | |||
| GS-993-H | |||
| SH-916-Z | |||
| ZT-433-K | |||
| H-628-VS | |||
| KDT-11-V | |||
| XR-822-H | |||
| XF-477-N | |||
| PL-970-J | |||
| ZS-343-L | |||
| T-544-PN | |||
| J-443-BJ | |||
| H-819-KB | |||
| H-053-JR | |||
| JTZ-19-K | |||
| H-501-TX | |||
| H-535-KD | |||
| G-722-RF | |||
| H-986-LZ | |||
| HD-606-X |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SH-305-F | 2026-05-23 | |||
| 7-ZJR-47 | 2026-05-22 | |||
| NN-806-J | 2026-05-22 | |||
| J-441-BJ | 2026-05-22 | |||
| J-934-HD | 2026-05-20 | |||
| JZV-41-R | 2026-05-26 | |||
| PH-108-L | 2026-05-11 | |||
| ZL-788-K | 2026-05-26 | |||
| JP-523-B | 2026-05-22 | |||
| XR-122-N | 2026-05-21 | |||
| JK-572-S | 2026-05-21 | |||
| J-148-JZ | 2026-05-17 | |||
| N-644-XR | 2026-05-06 | |||
| NH-613-L | 2026-05-25 | |||
| KG-763-D | 2026-05-11 | |||
| P-863-PJ | 2026-05-12 | |||
| XF-503-N | 2026-05-12 | |||
| SG-583-V | 2026-05-08 | |||
| TT-716-Z | 2026-05-18 | |||
| XZ-480-X | 2026-05-13 | |||
| J-988-RD | 2026-05-09 | |||
| KFK-41-L | 2026-05-14 | |||
| T-529-ZZ | 2026-05-28 | |||
| JVZ-35-Z | 2026-05-08 | |||
| RR-664-P | 2026-05-05 | |||
| XZ-060-B | 2026-05-15 | |||
| 1-XZB-59 | 2026-05-24 | |||
| KDR-83-V | 2026-05-07 | |||
| JR-835-L | 2026-05-07 | |||
| GF-887-X | 2026-05-28 |