Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 44.693
€ 528,-
Ja, 2026
2022
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken KHG-73-R is op kenteken gezet in 2022. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz bedroeg € 44.693. De motor heeft een inhoud van 1332 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 55 kW. De topsnelheid van deze auto bedraagt 235 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.680 kg voor optimale prestaties. Sinds 24 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 09-02-2028. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 29.000.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 75 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 102 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1680 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2240 kg |
| Lengte | 4,46 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-02-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-01 |
| APK vervaldatum | 2028-02-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz A-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 28.207 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 26.895 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenHuidige eigenaar
25 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 28.207,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 65.145 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 95 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 390 |
| Periode | 2020-01-21 - 2024-01-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5334 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 528 |
| Aantal import auto's | 2558 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 528 |
| Import percentage | 48% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 2138 | 1069 | € 49.818,- | € 594,- |
| 2021 | 1793 | 884 | € 48.503,- | € 578,- |
| 2022 | 1238 | 561 | € 50.034,- | € 573,- |
| 2023 | 164 | 43 | € 52.002,- | € 621,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.499,- | € 488,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JVH-90-F | |||
| JNN-58-X | |||
| KDH-57-B | |||
| JJX-40-H | |||
| KBT-50-D | |||
| HNZ-16-P | |||
| X-727-NS | |||
| GBD-64-N | |||
| J-870-SR | |||
| N-344-BL | |||
| R-655-VS | |||
| GJL-96-J | |||
| P-835-KR | |||
| JHD-62-F | |||
| K-771-SB | |||
| KFR-64-X | |||
| Z-775-RT | |||
| J-225-KS | |||
| L-225-ZP | |||
| X-548-RS | |||
| JZF-40-K | |||
| T-308-TZ | |||
| JHK-58-R | |||
| R-055-NP | |||
| P-836-KR | |||
| KBH-06-Z | |||
| KFZ-37-T | |||
| P-831-NX | |||
| KDP-06-F | |||
| Z-227-FX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JPG-30-J | 2026-05-20 | |||
| R-927-DK | 2026-05-19 | |||
| J-748-KV | 2026-05-09 | |||
| J-798-GH | 2026-05-21 | |||
| KBK-64-X | 2026-05-11 | |||
| X-058-NG | 2026-05-07 | |||
| X-718-GK | 2026-05-14 | |||
| P-313-LB | 2026-05-22 | |||
| GPH-43-X | 2026-05-17 | |||
| X-521-LD | 2026-05-02 | |||
| N-367-BL | 2026-05-19 | |||
| JZH-03-F | 2026-05-20 | |||
| L-220-NT | 2026-05-16 | |||
| KDR-50-Z | 2026-05-13 | |||
| T-572-NV | 2026-05-09 | |||
| JVB-47-R | 2026-05-05 | |||
| KGF-91-J | 2026-05-18 | |||
| X-702-RJ | 2026-05-01 | |||
| KFT-21-P | 2026-04-30 | |||
| J-015-HL | 2026-05-09 | |||
| Z-110-NZ | 2026-04-25 | |||
| KDX-55-D | 2026-04-27 | |||
| J-130-DZ | 2026-04-30 | |||
| HJB-80-D | 2026-05-14 | |||
| J-050-LG | 2026-05-18 | |||
| J-790-TJ | 2026-05-14 | |||
| N-366-VX | 2026-05-22 | |||
| N-277-ZF | 2026-05-22 | |||
| KBP-82-T | 2026-05-19 | |||
| K-368-ST | 2026-05-21 |