Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 21.999
€ 1.582,-
Ja, 2016
2014
2021-06-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken KF-297-D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. In augustus 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 21.999. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 90 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1422 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 3.4 l/100 km. Met een massa van 1.151 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1795 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-11-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 4.800.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1422 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1151 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1640 kg |
| Lengte | 4,07 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2021-06-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-08-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-08-08 |
| APK vervaldatum | 2026-11-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
6 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 8.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 162.717 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 724 |
| Periode | 2014-05-30 - 2018-04-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3273 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 524 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 171 | 33 | € 22.836,- | € 1.978,- |
| 2014 | 349 | 94 | € 20.280,- | € 1.304,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 21.618,- | € 1.627,- |
| 2015 | 387 | 93 | € 24.670,- | € 2.420,- |
| 2015 | 757 | 183 | € 21.709,- | € 1.821,- |
| 2015 | 757 | 183 | € 21.709,- | € 1.821,- |
| 2016 | 192 | 55 | € 25.060,- | € 2.553,- |
| 2016 | 1279 | 156 | € 22.258,- | € 2.758,- |
| 2016 | 1279 | 156 | € 22.258,- | € 2.758,- |
| 2017 | 93 | 27 | € 25.465,- | € 3.384,- |
| 2017 | 887 | 90 | € 22.721,- | € 3.807,- |
| 2017 | 887 | 90 | € 22.721,- | € 3.807,- |
| 2018 | 1 | 1 | € 28.487,- | € 5.588,- |
| 2018 | 1 | 1 | € 23.552,- | € 286,- |
| 2018 | 1 | 1 | € 23.552,- | € 286,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 4-XFG-04 | |||
| 4-XFG-00 | |||
| PB-021-K | |||
| 9-XSN-94 | |||
| S-052-HH | |||
| 9-XRR-47 | |||
| 6-XPD-54 | |||
| 9-XRR-52 | |||
| 6-XRK-00 | |||
| 2-XJJ-42 | |||
| 7-XJF-27 | |||
| 4-XTT-78 | |||
| 3-XSX-97 | |||
| 5-XSJ-44 | |||
| 3-XFG-96 | |||
| 4-XTT-86 | |||
| 4-XLD-74 | |||
| 9-XRR-36 | |||
| 1-XTF-77 | |||
| 1-XBL-27 | |||
| 1-XSR-86 | |||
| HF-869-L | |||
| HD-897-B | |||
| 1-ZRG-61 | |||
| HH-229-L | |||
| HG-154-K | |||
| HJ-809-G | |||
| 7-ZLP-92 | |||
| GR-923-T | |||
| 3-ZKN-22 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TR-467-R | 2026-05-21 | |||
| JX-840-T | 2026-05-21 | |||
| HH-224-L | 2026-05-20 | |||
| KZ-378-D | 2026-05-20 | |||
| JJ-930-P | 2026-05-19 | |||
| KX-758-H | 2026-05-18 | |||
| JT-993-H | 2026-05-16 | |||
| PG-935-F | 2026-05-16 | |||
| GN-099-F | 2026-05-15 | |||
| 4-XSX-00 | 2026-05-15 | |||
| RJ-530-L | 2026-05-15 | |||
| KN-457-Z | 2026-05-14 | |||
| 7-XDN-00 | 2026-05-13 | |||
| KD-906-B | 2026-05-13 | |||
| KL-995-G | 2026-05-12 | |||
| JL-636-V | 2026-05-12 | |||
| 6-XPD-46 | 2026-05-11 | |||
| HT-768-P | 2026-05-11 | |||
| SX-817-X | 2026-05-10 | |||
| PH-779-V | 2026-05-09 | |||
| PH-360-T | 2026-05-09 | |||
| NJ-593-S | 2026-05-08 | |||
| PG-655-T | 2026-05-08 | |||
| JV-442-H | 2026-05-07 | |||
| NN-017-X | 2026-05-07 | |||
| ZJ-540-R | 2026-05-06 | |||
| HN-238-S | 2026-05-06 | |||
| 8-ZRF-59 | 2026-05-06 | |||
| ZT-646-P | 2026-05-06 | |||
| KL-767-D | 2026-05-06 |