Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 32.890
€ 3.054,-
Nee
2021
2026-04-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken K-882-KB is afkomstig uit het bouwjaar 2021. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 32.890. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 214 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.306 kg is deze auto solide gebouwd. Deze auto werd op 23-12-2020 voor het eerst geregistreerd. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 14-01-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 15.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 125 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1306 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-01-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-14 |
| APK vervaldatum | 2027-01-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 19.895,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 122.469 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 89 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 474 |
| Periode | 2020-01-13 - 2024-09-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5115 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 162 |
| Aantal import auto's | 1669 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 162 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 2639 | 1019 | € 32.966,- | € 2.124,- |
| 2020 | 2628 | 1008 | € 32.960,- | € 2.128,- |
| 2021 | 8 | 5 | € 39.156,- | € 3.063,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 37.592,- | € 1.845,- |
| 2021 | 1191 | 351 | € 34.928,- | € 2.970,- |
| 2021 | 7 | 4 | € 40.955,- | € 2.968,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 42.236,- | € 3.691,- |
| 2022 | 677 | 188 | € 37.385,- | € 3.494,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 42.236,- | € 3.691,- |
| 2023 | 493 | 97 | € 40.403,- | € 4.291,- |
| 2023 | 488 | 92 | € 40.416,- | € 4.309,- |
| 2024 | 115 | 14 | € 42.205,- | € 5.429,- |
| 2024 | 114 | 13 | € 42.195,- | € 5.424,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| L-366-DH | |||
| L-141-SJ | |||
| N-948-HF | |||
| R-454-DK | |||
| N-156-FZ | |||
| L-908-HS | |||
| K-135-ZH | |||
| L-839-LL | |||
| GHD-48-H | |||
| L-716-HJ | |||
| K-244-TN | |||
| L-365-DH | |||
| L-527-DX | |||
| K-302-JK | |||
| P-689-PF | |||
| L-658-JK | |||
| N-163-JH | |||
| K-883-KB | |||
| L-190-FS | |||
| L-047-BP | |||
| GRN-46-Z | |||
| T-370-GL | |||
| K-489-JS | |||
| P-279-LT | |||
| K-236-TN | |||
| K-258-HZ | |||
| K-007-PS | |||
| KGD-04-G | |||
| L-943-ZL | |||
| KFT-21-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KHP-78-K | 2026-05-28 | |||
| P-861-BK | 2026-05-28 | |||
| KGD-09-X | 2026-05-28 | |||
| L-016-FL | 2026-05-27 | |||
| K-084-BG | 2026-05-27 | |||
| T-848-BR | 2026-05-27 | |||
| Z-092-KL | 2026-05-28 | |||
| T-393-TR | 2026-05-27 | |||
| X-667-NB | 2026-05-27 | |||
| P-582-TP | 2026-05-26 | |||
| P-111-NJ | 2026-05-26 | |||
| L-646-BH | 2026-05-26 | |||
| K-687-RR | 2026-05-24 | |||
| GZF-69-T | 2026-05-24 | |||
| X-681-DH | 2026-05-24 | |||
| P-804-XL | 2026-05-24 | |||
| K-120-LT | 2026-05-23 | |||
| X-911-GZ | 2026-05-23 | |||
| GTJ-18-T | 2026-05-23 | |||
| J-463-TN | 2026-05-23 | |||
| X-564-KZ | 2026-05-23 | |||
| K-867-LD | 2026-05-23 | |||
| K-330-HD | 2026-05-22 | |||
| JJV-69-V | 2026-05-22 | |||
| T-571-JN | 2026-05-22 | |||
| X-833-TP | 2026-05-22 | |||
| Z-107-GH | 2026-05-22 | |||
| N-570-PP | 2026-05-21 | |||
| S-086-SB | 2026-05-21 | |||
| X-396-XJ | 2026-05-21 |