Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 46.031
€ 2.061,-
Nee
2021
2026-03-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC40 met kenteken K-649-LG is op kenteken gezet in 2021. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volvo was € 46.031. De motor heeft een inhoud van 1477 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Met 30 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. De topsnelheid van deze XC40 bedraagt 180 km/h. Met 1.812 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 29-12-2020. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 241 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 17.500.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1477 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 129 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 41 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 82 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1812 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2290 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,63 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-01-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-21 |
| APK vervaldatum | 2027-01-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC40
Eigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 27.440,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 97.066 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 247 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 429 |
| Periode | 2020-09-10 - 2024-08-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 9456 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1317 |
| Aantal import auto's | 2914 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1317 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 416 | 224 | € 49.094,- | € 1.567,- |
| 2020 | 716 | 247 | € 48.663,- | € 1.659,- |
| 2020 | 416 | 224 | € 49.094,- | € 1.567,- |
| 2021 | 1340 | 721 | € 49.139,- | € 1.378,- |
| 2021 | 4069 | 1465 | € 49.384,- | € 1.599,- |
| 2021 | 1344 | 725 | € 49.144,- | € 1.375,- |
| 2022 | 3 | 3 | € 50.764,- | € 762,- |
| 2022 | 2900 | 762 | € 50.894,- | € 1.723,- |
| 2022 | 1630 | 929 | € 50.791,- | € 1.162,- |
| 2023 | 440 | 244 | € 53.300,- | € 1.160,- |
| 2023 | 1756 | 438 | € 53.163,- | € 1.874,- |
| 2023 | 442 | 246 | € 53.316,- | € 1.157,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 47.904,- | € 616,- |
| 2024 | 16 | 3 | € 53.180,- | € 2.129,- |
| 2024 | 3 | 2 | € 50.114,- | € 688,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| K-059-XL | |||
| L-069-SR | |||
| L-112-PB | |||
| L-021-BB | |||
| L-571-DD | |||
| K-193-XH | |||
| KFJ-46-L | |||
| K-313-ZL | |||
| N-062-NP | |||
| KHN-87-L | |||
| HTJ-06-P | |||
| KJL-26-N | |||
| KDX-95-N | |||
| KHS-10-L | |||
| KDL-10-T | |||
| KFK-26-K | |||
| L-662-DV | |||
| KHL-27-R | |||
| KJL-51-V | |||
| KBG-40-K | |||
| GJD-89-L | |||
| KJK-78-V | |||
| KFR-07-X | |||
| KGN-09-D | |||
| L-884-KJ | |||
| KHF-98-P | |||
| L-321-JF | |||
| KBR-56-P | |||
| L-455-ZZ | |||
| L-530-BN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KHN-88-D | 2026-05-21 | |||
| N-928-NX | 2026-05-21 | |||
| JJK-40-Z | 2026-05-21 | |||
| JXT-06-N | 2026-05-21 | |||
| KGJ-26-Z | 2026-05-20 | |||
| R-343-PX | 2026-05-20 | |||
| KFK-09-R | 2026-05-20 | |||
| L-346-RF | 2026-05-20 | |||
| N-998-ND | 2026-05-20 | |||
| KHV-48-S | 2026-05-20 | |||
| S-708-HF | 2026-05-20 | |||
| KGR-85-T | 2026-05-20 | |||
| P-757-HJ | 2026-05-20 | |||
| KBN-12-G | 2026-05-20 | |||
| KHX-01-B | 2026-05-19 | |||
| KFN-10-H | 2026-05-19 | |||
| GSB-77-H | 2026-05-19 | |||
| JTJ-76-T | 2026-05-19 | |||
| JXX-23-H | 2026-05-19 | |||
| S-633-VG | 2026-05-18 | |||
| P-939-LX | 2026-05-18 | |||
| KFG-83-X | 2026-05-18 | |||
| HDG-85-N | 2026-05-18 | |||
| KBZ-13-G | 2026-05-18 | |||
| P-788-JH | 2026-05-17 | |||
| KGH-04-V | 2026-05-17 | |||
| N-666-GP | 2026-05-16 | |||
| KDX-79-K | 2026-05-16 | |||
| N-991-FS | 2026-05-16 | |||
| JBX-92-P | 2026-05-16 |