Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 41.455
€ 988,-
Ja, 2021
2014
2025-10-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken K-396-TJ is op kenteken gezet in 2014. Dit voertuig is in maart 2021 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze SEAT bedroeg € 41.455. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 280 pk. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 250 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met 1.421 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 01-03-2021. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1421 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1910 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-07-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-03-01 |
| APK vervaldatum | 2027-03-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon stationwagen
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 15.237 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Leon
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
7 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 15.237,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 186.537 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 586 |
| Periode | 2014-03-07 - 2016-02-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 328 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 141 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 228 | 97 | € 40.203,- | € 3.601,- |
| 2014 | 36 | 10 | € 37.789,- | € 5.969,- |
| 2014 | 36 | 10 | € 37.789,- | € 5.969,- |
| 2015 | 98 | 44 | € 40.885,- | € 4.101,- |
| 2015 | 21 | 5 | € 38.441,- | € 5.835,- |
| 2015 | 21 | 5 | € 38.441,- | € 5.835,- |
| 2016 | 2 | 0 | € 42.562,- | € 7.527,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-204-HT | 2026-05-09 | |||
| 4-ZDV-99 | 2026-04-29 | |||
| P-516-ZT | 2026-04-21 | |||
| 1-XNZ-95 | 2026-04-29 | |||
| K-934-XH | 2026-04-09 | |||
| XF-635-L | 2026-05-20 | |||
| ZG-556-P | 2026-05-16 | |||
| GJ-431-D | 2026-04-06 | |||
| SL-386-V | 2026-03-21 | |||
| 3-XXP-46 | 2026-03-23 | |||
| 4-ZDV-80 | 2026-03-19 | |||
| Z-975-RK | 2026-02-28 | |||
| P-812-DS | 2026-02-28 | |||
| 8-ZSL-77 | 2026-03-08 | |||
| J-440-KL | 2024-07-10 | |||
| 8-ZDT-14 | 2023-05-13 | |||
| R-801-TB | 2026-01-16 | |||
| 9-TPK-11 | 2025-08-21 | |||
| Z-344-HN | 2024-08-28 | |||
| G-237-XG | 2024-10-31 | |||
| L-091-GN | 2024-04-22 | |||
| H-994-VL | 2021-03-26 | |||
| 9-XBR-64 | 2025-03-22 | |||
| 5-XKL-83 | 2025-12-13 | |||
| GS-321-G | 2025-11-08 | |||
| G-724-DZ | 2024-11-21 | |||
| 7-ZGG-13 | 2022-05-15 | |||
| 5-XLV-56 | 2025-08-30 | |||
| XJ-013-P | 2026-02-18 | |||
| 9-ZJP-96 | 2024-01-23 |