Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 29.994
€ 868,-
Ja, 2021
2016
2026-04-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Qashqai met kenteken K-160-BP is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Nissan bedroeg € 29.994. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Deze Qashqai haalt een maximale snelheid van 185 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.350 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 30 dagen in bezit. De APK is geldig tot 16-05-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 8.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-02-24 |
| APK vervaldatum | 2026-05-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Qashqai
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 11.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 114.800 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 116 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 810 |
| Periode | 2014-01-21 - 2019-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 32115 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 230 |
| Aantal import auto's | 8936 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 230 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1 | 0 | ||
| 2013 | 1 | 0 | ||
| 2014 | 725 | 182 | € 31.137,- | € 3.596,- |
| 2014 | 7499 | 2294 | € 28.080,- | € 3.329,- |
| 2014 | 7505 | 2300 | € 28.079,- | € 3.327,- |
| 2015 | 3422 | 778 | € 32.213,- | € 4.043,- |
| 2015 | 5602 | 1745 | € 28.892,- | € 3.525,- |
| 2015 | 5607 | 1750 | € 28.889,- | € 3.523,- |
| 2016 | 4155 | 1192 | € 29.919,- | € 4.029,- |
| 2016 | 4149 | 1186 | € 29.918,- | € 4.032,- |
| 2016 | 1 | 1 | € 31.559,- | € 5.364,- |
| 2016 | 3016 | 781 | € 33.222,- | € 4.355,- |
| 2017 | 6939 | 1784 | € 31.579,- | € 4.644,- |
| 2017 | 3884 | 1091 | € 34.514,- | € 4.620,- |
| 2017 | 6932 | 1777 | € 31.580,- | € 4.648,- |
| 2018 | 6484 | 1866 | € 32.417,- | € 4.542,- |
| 2018 | 4271 | 1280 | € 35.307,- | € 4.713,- |
| 2018 | 6471 | 1854 | € 32.419,- | € 4.549,- |
| 2019 | 1425 | 44 | € 33.467,- | € 6.188,- |
| 2019 | 30 | 12 | € 36.328,- | € 3.617,- |
| 2019 | 1425 | 44 | € 33.467,- | € 6.188,- |
| 2021 | 1 | 1 | € 199.138,- | € 197,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NH-513-D | |||
| J-203-NV | |||
| JH-204-Z | |||
| HT-613-Z | |||
| JH-652-R | |||
| SB-307-B | |||
| J-376-LB | |||
| N-732-FX | |||
| XZ-463-K | |||
| JK-092-S | |||
| SR-031-B | |||
| HT-145-L | |||
| KL-599-G | |||
| KK-348-P | |||
| KK-432-P | |||
| JS-648-F | |||
| JJ-399-F | |||
| L-031-DK | |||
| RX-773-Z | |||
| NK-922-G | |||
| JG-551-T | |||
| KT-273-S | |||
| JJ-391-F | |||
| SL-150-G | |||
| JL-650-F | |||
| JK-639-X | |||
| JR-356-F | |||
| H-574-ZG | |||
| KK-314-P | |||
| KN-021-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-250-BG | 2026-05-26 | |||
| T-469-XJ | 2026-05-26 | |||
| KS-847-H | 2026-05-26 | |||
| HX-803-J | 2026-05-26 | |||
| HX-772-J | 2026-05-26 | |||
| NN-213-D | 2026-05-26 | |||
| NH-625-V | 2026-05-26 | |||
| KX-896-J | 2026-05-26 | |||
| NV-412-G | 2026-05-26 | |||
| XF-094-J | 2026-05-26 | |||
| JK-270-T | 2026-05-26 | |||
| P-200-HS | 2026-05-26 | |||
| 1-ZKZ-61 | 2026-05-26 | |||
| RS-994-X | 2026-05-26 | |||
| S-312-GS | 2026-05-26 | |||
| GVK-50-N | 2026-05-26 | |||
| 9-XVK-16 | 2026-05-26 | |||
| J-251-ZS | 2026-05-26 | |||
| 2-TTS-43 | 2026-05-26 | |||
| ZR-902-N | 2026-05-26 | |||
| TZ-933-N | 2026-05-26 | |||
| 8-TLF-52 | 2026-05-26 | |||
| 3-XRS-80 | 2026-05-26 | |||
| JV-180-D | 2026-05-25 | |||
| KP-263-D | 2026-05-25 | |||
| JD-522-R | 2026-05-25 | |||
| NS-074-L | 2026-05-25 | |||
| ZH-575-H | 2026-05-25 | |||
| HK-871-K | 2026-05-25 | |||
| ZD-410-S | 2026-05-26 |