Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 21.529
€ 1.948,-
Ja, 2026
2022
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat 500C met kenteken JZB-37-R is op kenteken gezet in 2022. Dit voertuig is in februari 2026 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Fiat was € 21.529. De auto beschikt over een 70 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 3 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 167 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.058 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 19 dagen in bezit. De APK is geldig tot 04-05-2028. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 13.700.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 70 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 1 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 3 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 4.7 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 108 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1058 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1338 kg |
| Lengte | 3,57 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-11-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-02-18 |
| APK vervaldatum | 2028-05-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Fiat 500C hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 14.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 13.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Fiat 500C
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
25 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 14.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 37.695 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 61 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 278 |
| Periode | 2021-01-05 - 2024-10-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2855 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 470 |
| Aantal import auto's | 1564 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 470 |
| Import percentage | 55% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 1 | 1 | € 17.922,- | € 209,- |
| 2021 | 1019 | 542 | € 20.349,- | € 1.250,- |
| 2021 | 1002 | 525 | € 20.337,- | € 1.267,- |
| 2022 | 1067 | 586 | € 21.895,- | € 1.144,- |
| 2022 | 1051 | 571 | € 21.624,- | € 1.141,- |
| 2023 | 441 | 247 | € 20.577,- | € 1.144,- |
| 2023 | 414 | 221 | € 20.584,- | € 1.141,- |
| 2024 | 329 | 189 | € 19.796,- | € 990,- |
| 2024 | 317 | 177 | € 19.819,- | € 986,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| X-201-JR | |||
| HKN-83-K | |||
| X-376-DT | |||
| JRH-68-K | |||
| X-490-LX | |||
| KDB-11-D | |||
| KHV-32-S | |||
| JNB-78-D | |||
| KFN-75-L | |||
| JNF-74-P | |||
| S-284-JR | |||
| JHL-86-D | |||
| Z-837-DZ | |||
| Z-821-KR | |||
| GFV-41-D | |||
| HKB-84-Z | |||
| HVJ-65-J | |||
| HZL-56-G | |||
| N-137-FJ | |||
| T-388-HR | |||
| HJR-27-D | |||
| KHG-94-K | |||
| T-451-LK | |||
| JHV-20-Z | |||
| HRB-77-L | |||
| JZF-36-J | |||
| KGB-53-T | |||
| JLR-88-G | |||
| T-842-KX | |||
| T-108-XB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| X-104-HP | 2026-05-21 | |||
| P-934-JJ | 2026-05-19 | |||
| Z-743-NZ | 2026-05-19 | |||
| GNS-14-X | 2026-05-13 | |||
| HGH-05-X | 2026-05-08 | |||
| JTR-24-F | 2026-05-08 | |||
| JLB-45-X | 2026-05-15 | |||
| HRR-84-N | 2026-05-09 | |||
| HLS-29-Z | 2026-05-08 | |||
| KFR-92-Z | 2026-05-05 | |||
| JXV-84-K | 2026-05-06 | |||
| HHN-19-H | 2026-05-08 | |||
| KBX-42-S | 2026-05-08 | |||
| HHN-79-V | 2026-05-08 | |||
| Z-831-DZ | 2026-05-06 | |||
| JHV-52-V | 2026-05-17 | |||
| KBN-85-D | 2026-05-21 | |||
| HJT-48-S | 2026-05-01 | |||
| JXL-35-N | 2026-05-15 | |||
| JZK-62-S | 2026-05-08 | |||
| X-971-XS | 2026-05-08 | |||
| X-635-BX | 2026-04-26 | |||
| T-415-RX | 2026-05-21 | |||
| KFX-11-F | 2026-05-19 | |||
| JPP-52-P | 2026-04-28 | |||
| HZP-53-R | 2026-05-08 | |||
| HRB-38-N | 2026-05-07 | |||
| HKX-73-Z | 2026-04-29 | |||
| HKX-91-T | 2026-05-22 | |||
| HSF-47-T | 2026-05-13 |