Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 23.736
€ 397,-
Ja, 2026
2018
2026-01-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken JVV-93-X is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018. In januari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 23.736 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze Polo bedraagt 185 km/h. Met een massa van 1.280 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 115 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 254 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 10.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 129 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-12-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-01-30 |
| APK vervaldatum | 2027-02-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenHuidige eigenaar
3 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 7.550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 224.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 47 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 547 |
| Periode | 2017-11-30 - 2021-11-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2552 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Aantal import auto's | 351 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 17 | 0 | € 23.114,- | € 4.683,- |
| 2017 | 17 | 0 | € 23.114,- | € 4.683,- |
| 2018 | 264 | 115 | € 28.161,- | € 2.346,- |
| 2018 | 1617 | 163 | € 24.355,- | € 4.310,- |
| 2018 | 1617 | 163 | € 24.352,- | € 4.310,- |
| 2019 | 389 | 132 | € 27.933,- | € 3.730,- |
| 2019 | 622 | 130 | € 25.592,- | € 3.955,- |
| 2019 | 621 | 129 | € 25.594,- | € 3.961,- |
| 2020 | 116 | 32 | € 31.218,- | € 5.653,- |
| 2020 | 256 | 50 | € 26.879,- | € 5.114,- |
| 2020 | 256 | 50 | € 26.879,- | € 5.114,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 29.652,- | € 1.440,- |
| 2021 | 10 | 2 | € 33.347,- | € 8.061,- |
| 2021 | 40 | 8 | € 29.354,- | € 7.027,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 29.652,- | € 1.440,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| RR-489-F | |||
| SH-151-H | |||
| RN-975-B | |||
| TR-442-G | |||
| RP-331-K | |||
| TH-744-B | |||
| RR-583-N | |||
| TL-772-F | |||
| SH-132-P | |||
| H-058-JZ | |||
| RR-632-F | |||
| SX-748-L | |||
| RR-458-D | |||
| RZ-724-K | |||
| GLN-07-S | |||
| K-386-KV | |||
| L-287-PR | |||
| K-279-ZX | |||
| RL-307-B | |||
| RZ-613-K | |||
| XB-120-D | |||
| RN-599-P | |||
| T-793-XK | |||
| TR-644-Z | |||
| G-772-ST | |||
| SB-513-R | |||
| RK-430-L | |||
| TX-261-G | |||
| Z-975-NF | |||
| S-483-TG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SL-379-F | 2026-05-22 | |||
| N-890-DK | 2026-05-22 | |||
| RK-417-L | 2026-05-22 | |||
| RX-451-J | 2026-05-22 | |||
| J-828-RP | 2026-05-22 | |||
| RL-245-J | 2026-05-21 | |||
| KFG-76-X | 2026-05-21 | |||
| KHS-99-G | 2026-05-21 | |||
| TK-612-V | 2026-05-19 | |||
| TD-657-S | 2026-05-18 | |||
| K-434-PR | 2026-05-16 | |||
| XH-539-X | 2026-05-16 | |||
| N-140-DG | 2026-05-16 | |||
| K-031-DH | 2026-05-15 | |||
| J-512-DL | 2026-05-15 | |||
| SN-973-R | 2026-05-15 | |||
| GNN-73-L | 2026-05-15 | |||
| N-803-FP | 2026-05-12 | |||
| TK-611-V | 2026-05-12 | |||
| RN-738-B | 2026-05-09 | |||
| P-863-BB | 2026-05-09 | |||
| S-444-LX | 2026-05-08 | |||
| TH-039-J | 2026-05-07 | |||
| ZF-270-L | 2026-05-07 | |||
| JNH-95-R | 2026-05-07 | |||
| N-298-DB | 2026-05-06 | |||
| TR-893-H | 2026-05-05 | |||
| N-608-HG | 2026-05-04 | |||
| N-479-TZ | 2026-05-02 | |||
| XH-727-T | 2026-05-02 |