Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 34.950
€ 2.098,-
Ja, 2025
2025
2026-02-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken JSH-33-K is op kenteken gezet in 2025. In december 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 34.950. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 3 cilinders. Deze Polo haalt een maximale snelheid van 188 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.203 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-04-2029. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 26.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 5.4 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 123 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1203 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,07 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-04-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-12-31 |
| APK vervaldatum | 2029-04-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2025
€ 28.759 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 26.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2025 | € 28.759,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2025 | 13.061 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 92 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 218 |
| Periode | 2024-04-15 - 2026-05-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4041 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1499 |
| Aantal import auto's | 504 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 435 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2196 | 333 | € 33.352,- | € 5.238,- |
| 2024 | 2644 | 60 | € 29.726,- | € 4.866,- |
| 2024 | 2644 | 60 | € 29.726,- | € 4.866,- |
| 2025 | 1617 | 167 | € 34.208,- | € 5.943,- |
| 2025 | 2403 | 60 | € 30.543,- | € 5.338,- |
| 2025 | 2366 | 25 | € 30.537,- | € 5.370,- |
| 2026 | 4 | 0 | € 37.072,- | € 6.890,- |
| 2026 | 228 | 4 | € 35.566,- | € 6.725,- |
| 2026 | 439 | 0 | € 31.926,- | € 5.632,- |
| 2026 | 8 | 0 | € 35.592,- | € 6.483,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JVZ-29-L | |||
| JPG-24-S | |||
| JVT-90-G | |||
| JBR-80-F | |||
| HGR-35-P | |||
| JVX-76-T | |||
| JTH-41-J | |||
| KJD-11-G | |||
| KJD-10-G | |||
| HTF-36-Z | |||
| KDS-86-J | |||
| HPN-72-X | |||
| HVF-81-G | |||
| JTN-70-T | |||
| KHL-17-K | |||
| HTZ-95-S | |||
| HJS-64-J | |||
| JJD-45-S | |||
| JTH-42-J | |||
| JTH-33-H | |||
| HBR-35-L | |||
| JVV-86-V | |||
| JVP-08-S | |||
| JDL-49-Z | |||
| JGT-87-P | |||
| JGT-93-P | |||
| JVP-09-S | |||
| HSJ-09-Z | |||
| JTR-58-P | |||
| JTR-59-P |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GGV-37-G | 2026-05-22 | |||
| KDS-88-H | 2026-05-22 | |||
| HRJ-43-L | 2026-05-23 | |||
| JGK-57-T | 2026-05-12 | |||
| JVT-95-R | 2026-05-22 | |||
| JGN-60-T | 2026-05-21 | |||
| KDV-22-H | 2026-05-11 | |||
| HJX-04-F | 2026-05-22 | |||
| JVV-12-R | 2026-05-12 | |||
| KBV-84-P | 2026-05-10 | |||
| GTG-01-S | 2026-05-05 | |||
| JVF-99-F | 2026-05-01 | |||
| JTB-07-T | 2026-04-28 | |||
| JJT-26-L | 2026-05-06 | |||
| HRG-53-F | 2026-05-13 | |||
| HTZ-76-R | 2026-05-22 | |||
| KDS-47-Z | 2026-04-29 | |||
| KGP-22-R | 2026-05-21 | |||
| KFS-12-B | 2026-05-18 | |||
| HTK-97-K | 2026-05-16 | |||
| HTZ-11-S | 2026-05-23 | |||
| HTZ-96-R | 2026-05-23 | |||
| HTZ-87-R | 2026-05-23 | |||
| KDV-28-H | 2026-05-23 | |||
| HPS-97-F | 2026-05-22 | |||
| GZB-73-N | 2026-05-22 | |||
| JRH-24-L | 2026-05-22 | |||
| JGP-06-X | 2026-05-22 | |||
| KGH-89-K | 2026-05-22 | |||
| JGK-64-T | 2026-05-22 |