Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Ja, 2025
2009
2025-11-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Alto met kenteken JNL-91-K is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. In november 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 68 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 996 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Deze Alto haalt een maximale snelheid van 155 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.4 l/100 km. Dankzij 930 kg ligt deze auto soepel op de weg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 184 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 2.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 68 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 930 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1250 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-06-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-11-21 |
| APK vervaldatum | 2026-11-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Suzuki Alto hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 2.457 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Suzuki Alto
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.457,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 175.513 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 224 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1224 |
| Periode | 2009-02-06 - 2015-08-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 44048 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 71 |
| Aantal import auto's | 5117 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 71 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 8295 | 1730 | € 8.990,- | € 757,- |
| 2009 | 8295 | 1730 | € 8.990,- | € 757,- |
| 2009 | 855 | 88 | € 9.616,- | € 1.350,- |
| 2010 | 915 | 88 | € 10.470,- | € 1.264,- |
| 2010 | 11632 | 1531 | € 9.248,- | € 3.022,- |
| 2010 | 11635 | 1533 | € 9.247,- | € 3.022,- |
| 2011 | 583 | 71 | € 10.903,- | € 1.387,- |
| 2011 | 9120 | 1071 | € 9.209,- | € 1.752,- |
| 2011 | 9123 | 1074 | € 9.209,- | € 1.752,- |
| 2012 | 5656 | 435 | € 9.263,- | € 466,- |
| 2012 | 5652 | 432 | € 9.264,- | € 466,- |
| 2012 | 449 | 72 | € 10.386,- | € 1.487,- |
| 2013 | 3868 | 188 | € 9.720,- | € 522,- |
| 2013 | 267 | 50 | € 13.091,- | € 2.310,- |
| 2013 | 3867 | 187 | € 9.720,- | € 522,- |
| 2014 | 3613 | 140 | € 9.890,- | € 681,- |
| 2014 | 149 | 42 | € 13.385,- | € 2.304,- |
| 2014 | 3612 | 139 | € 9.890,- | € 681,- |
| 2015 | 1858 | 17 | € 9.817,- | € 626,- |
| 2015 | 137 | 1 | € 13.301,- | € 3.134,- |
| 2015 | 1858 | 17 | € 9.817,- | € 626,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 37-JBV-3 | |||
| 81-SRZ-1 | |||
| 58-JHZ-4 | |||
| 22-JSB-8 | |||
| 53-KZP-4 | |||
| 08-JFF-1 | |||
| 70-KDJ-9 | |||
| 54-NBZ-6 | |||
| 56-LBD-8 | |||
| 48-KGZ-7 | |||
| 74-XBP-4 | |||
| K-054-RV | |||
| 99-KVJ-8 | |||
| 62-TFK-9 | |||
| 60-LRH-9 | |||
| 74-KHG-7 | |||
| PD-767-V | |||
| 91-KNJ-9 | |||
| 60-JSJ-8 | |||
| 75-KFG-9 | |||
| 95-JHZ-5 | |||
| 95-NDP-4 | |||
| 69-LTT-3 | |||
| XN-794-K | |||
| 61-NFX-4 | |||
| 52-LFS-7 | |||
| 37-PXR-2 | |||
| 69-LJX-5 | |||
| 19-KBR-8 | |||
| 71-JBV-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-NXH-9 | 2026-05-19 | |||
| 08-NDL-3 | 2026-05-24 | |||
| 22-KGS-9 | 2026-05-15 | |||
| 51-RKN-1 | 2026-05-12 | |||
| J-806-VX | 2026-05-19 | |||
| 05-JBV-1 | 2026-05-18 | |||
| 56-JGH-5 | 2026-05-19 | |||
| 53-LZX-9 | 2026-05-19 | |||
| H-310-KS | 2026-05-09 | |||
| 89-KBR-7 | 2026-05-05 | |||
| J-564-KT | 2026-05-12 | |||
| 17-LGS-6 | 2026-05-07 | |||
| 21-NDL-3 | 2026-05-22 | |||
| 12-NGL-8 | 2026-05-13 | |||
| 8-SNV-52 | 2026-05-19 | |||
| 52-XZJ-2 | 2026-05-12 | |||
| 76-NRD-4 | 2026-05-08 | |||
| 78-KBN-8 | 2026-05-08 | |||
| 15-RDS-8 | 2026-05-07 | |||
| 51-JTJ-4 | 2026-05-13 | |||
| 12-SJF-9 | 2026-05-15 | |||
| 45-JBV-2 | 2026-05-05 | |||
| 99-TVH-8 | 2026-05-12 | |||
| 70-PJK-1 | 2026-05-04 | |||
| 76-JZK-5 | 2026-05-23 | |||
| NS-651-R | 2026-05-23 | |||
| 44-LZR-6 | 2026-05-23 | |||
| 66-LNG-1 | 2026-05-23 | |||
| 81-LHP-5 | 2026-05-23 | |||
| 56-JST-1 | 2026-05-22 |