Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 88.997
€ 1.744,-
Ja, 2025
2010
2026-05-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi Q5 met kenteken JFR-88-G is op kenteken gezet in 2010. Deze auto is 15 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 88.997 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 211 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 222 km/h. Met 1.830 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 20 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 15-09-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 12.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 211 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1830 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2365 kg |
| Lengte | 4,74 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-07-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-09-15 |
| APK vervaldatum | 2026-09-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi Q5 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 10.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.016 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi Q5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
26 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 10.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 218.577 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 56 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 879 |
| Periode | 2008-07-15 - 2013-06-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4694 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 51 |
| Aantal import auto's | 1320 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 51 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 344 | 177 | € 76.199,- | € 13.429,- |
| 2009 | 2149 | 748 | € 69.260,- | € 12.739,- |
| 2009 | 96 | 26 | € 63.818,- | € 11.542,- |
| 2009 | 96 | 26 | € 63.818,- | € 11.542,- |
| 2010 | 1154 | 255 | € 68.905,- | € 13.450,- |
| 2010 | 57 | 14 | € 62.172,- | € 10.937,- |
| 2010 | 57 | 14 | € 62.172,- | € 10.937,- |
| 2011 | 852 | 120 | € 69.743,- | € 13.864,- |
| 2011 | 66 | 18 | € 62.420,- | € 9.662,- |
| 2011 | 66 | 18 | € 62.420,- | € 9.662,- |
| 2012 | 185 | 19 | € 69.242,- | € 14.066,- |
| 2012 | 8 | 4 | € 64.734,- | € 3.903,- |
| 2012 | 8 | 4 | € 64.734,- | € 3.903,- |
| 2013 | 10 | 1 | € 62.862,- | € 14.238,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| L-689-KL | |||
| 97-RNB-5 | |||
| 54-JBV-6 | |||
| 83-KSL-8 | |||
| 11-NHD-9 | |||
| 06-RHV-9 | |||
| 30-HVH-8 | |||
| 06-SNK-3 | |||
| JVZ-84-H | |||
| 56-KVF-1 | |||
| 60-RGT-1 | |||
| 23-SNG-6 | |||
| HLF-66-T | |||
| 06-JST-2 | |||
| 78-XTR-4 | |||
| 47-RJK-1 | |||
| X-236-PX | |||
| 24-RGS-9 | |||
| JGV-97-F | |||
| 47-RBL-9 | |||
| 3-SVT-69 | |||
| 11-JFH-9 | |||
| 80-RTV-2 | |||
| 27-NKV-4 | |||
| 32-KGR-8 | |||
| 14-SLK-1 | |||
| JKJ-32-R | |||
| J-077-TR | |||
| 84-JHS-5 | |||
| 10-HXS-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-145-BS | 2026-05-22 | |||
| 50-JLK-8 | 2026-05-06 | |||
| 72-LLH-3 | 2026-05-05 | |||
| 19-PNT-4 | 2026-04-29 | |||
| T-536-XR | 2026-04-25 | |||
| 6-KBN-15 | 2026-05-09 | |||
| 8-XZH-03 | 2026-05-08 | |||
| 10-HZZ-1 | 2026-05-18 | |||
| GPH-03-X | 2026-05-04 | |||
| 04-JBN-4 | 2026-04-30 | |||
| JFF-29-L | 2026-05-21 | |||
| 93-JJH-6 | 2026-05-21 | |||
| 23-HTR-1 | 2026-05-22 | |||
| 46-JSL-7 | 2026-05-21 | |||
| H-788-HB | 2026-05-19 | |||
| 30-SJL-1 | 2026-05-20 | |||
| XG-948-V | 2026-04-26 | |||
| 79-LGB-1 | 2026-05-19 | |||
| K-638-SV | 2026-05-16 | |||
| 81-JFZ-6 | 2026-05-15 | |||
| 08-JLP-4 | 2026-05-16 | |||
| 02-JZH-9 | 2026-05-20 | |||
| 13-JGR-9 | 2026-05-18 | |||
| X-044-TG | 2026-05-14 | |||
| 29-KDS-9 | 2026-05-13 | |||
| 65-KJG-1 | 2026-05-16 | |||
| 38-NVS-7 | 2026-04-26 | |||
| 69-NZS-8 | 2026-05-13 | |||
| S-393-VB | 2026-05-12 | |||
| 73-KJX-1 | 2026-05-11 |