Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 34.289
€ 4.347,-
Ja, 2025
2023
2025-08-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Puma met kenteken HZZ-27-D is op kenteken gezet in 2023. In augustus 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Ford bedroeg € 34.289. De motor levert een maximumvermogen van 125 pk. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 191 km/h. Dankzij 1.315 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 276 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-07-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 22.000.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 10 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 12 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 122 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1388 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 4,23 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,59 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2023-07-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-08-05 |
| APK vervaldatum | 2027-07-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Puma MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2023
€ 19.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.435 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Puma
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De brandstofleiding in de motorruimte kan doorschuren tegen de steun van de brandstofleiding.
Dit kan brandstoflekkage veroorzaken met brand tot gevolg.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de steun van de brandstofleiding vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2023 | € 19.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2023 | 61.606 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2023 | 131 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 427 |
| Periode | 2019-11-28 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 18289 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1865 |
| Aantal import auto's | 4856 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 857 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 4 | 2 | € 31.929,- | € 1.676,- |
| 2019 | 4 | 2 | € 31.929,- | € 1.676,- |
| 2020 | 4891 | 1706 | € 31.415,- | € 2.129,- |
| 2020 | 4908 | 1722 | € 31.447,- | € 2.125,- |
| 2021 | 1144 | 504 | € 34.266,- | € 2.538,- |
| 2021 | 4217 | 1508 | € 31.478,- | € 2.635,- |
| 2021 | 4239 | 1529 | € 31.471,- | € 2.633,- |
| 2022 | 2109 | 631 | € 35.309,- | € 3.923,- |
| 2022 | 3127 | 738 | € 32.163,- | € 3.155,- |
| 2022 | 3155 | 764 | € 32.162,- | € 3.142,- |
| 2023 | 2330 | 504 | € 35.080,- | € 3.938,- |
| 2023 | 2303 | 479 | € 35.077,- | € 3.967,- |
| 2023 | 1504 | 409 | € 37.368,- | € 4.815,- |
| 2024 | 2012 | 262 | € 35.776,- | € 4.991,- |
| 2024 | 2299 | 550 | € 38.832,- | € 5.722,- |
| 2024 | 2000 | 250 | € 35.772,- | € 5.002,- |
| 2025 | 1340 | 73 | € 35.940,- | € 5.983,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 44.182,- | € 8.272,- |
| 2025 | 2096 | 265 | € 39.440,- | € 7.071,- |
| 2025 | 1306 | 39 | € 35.912,- | € 6.042,- |
| 2026 | 302 | 0 | € 36.509,- | € 6.614,- |
| 2026 | 520 | 0 | € 39.965,- | € 8.071,- |
| 2026 | 2 | 0 | € 36.954,- | € 7.162,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| X-810-BK | |||
| KBB-07-T | |||
| KBP-19-X | |||
| Z-573-DZ | |||
| X-782-SZ | |||
| HDH-74-Z | |||
| KGF-71-Z | |||
| JZL-39-X | |||
| Z-984-KD | |||
| GHV-31-X | |||
| S-507-ZL | |||
| HVG-03-J | |||
| S-797-BS | |||
| JVK-06-V | |||
| JVD-16-L | |||
| KJP-13-L | |||
| HBN-13-G | |||
| JZR-58-B | |||
| P-684-JJ | |||
| JVJ-55-K | |||
| HFP-37-F | |||
| JBP-39-Z | |||
| JBP-22-T | |||
| JZR-57-B | |||
| HKF-09-S | |||
| R-564-VF | |||
| X-100-JX | |||
| HFG-64-R | |||
| JBF-16-P | |||
| JBP-40-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| X-087-TH | 2026-05-22 | |||
| X-980-PR | 2026-05-15 | |||
| S-280-PH | 2026-05-12 | |||
| GDL-52-K | 2026-05-13 | |||
| KDG-16-G | 2026-05-22 | |||
| P-836-GN | 2026-05-04 | |||
| S-752-LJ | 2026-05-19 | |||
| KFT-37-V | 2026-05-08 | |||
| JHB-31-H | 2026-05-01 | |||
| N-267-VL | 2026-04-28 | |||
| JXZ-60-L | 2026-04-26 | |||
| N-993-TD | 2026-05-01 | |||
| JLB-62-N | 2026-05-20 | |||
| S-771-ZS | 2026-05-16 | |||
| X-347-ZZ | 2026-05-12 | |||
| GPZ-20-X | 2026-04-30 | |||
| HDD-85-T | 2026-05-15 | |||
| Z-742-DH | 2026-05-22 | |||
| GDL-23-F | 2026-05-22 | |||
| HNR-42-P | 2026-05-13 | |||
| JZV-90-V | 2026-05-21 | |||
| Z-241-FJ | 2026-05-05 | |||
| JPR-80-D | 2026-05-02 | |||
| HKB-92-F | 2026-05-14 | |||
| KDH-42-H | 2026-05-08 | |||
| Z-050-JZ | 2026-05-22 | |||
| JVZ-25-L | 2026-05-22 | |||
| K-355-PN | 2026-05-22 | |||
| X-232-NJ | 2026-05-22 | |||
| JNV-35-B | 2026-05-21 |