Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 36.642
€ 2.057,-
Ja, 2026
2023
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Kamiq met kenteken HTX-86-J is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Škoda was € 36.642. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze Kamiq bedraagt 197 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.247 kg voor optimale prestaties. De APK is geldig tot 24-03-2027. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 22.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 5.9 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 133 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1247 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1746 kg |
| Lengte | 4,24 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 2023-03-24 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2027-03-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Škoda Kamiq hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2023
€ 23.624 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Škoda Kamiq
Huidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2023 | € 23.624,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2023 | 50.802 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2023 | 45 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 458 |
| Periode | 2020-11-11 - 2024-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4505 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 299 |
| Aantal import auto's | 1336 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 299 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 6 | 2 | € 28.932,- | € 3.126,- |
| 2020 | 6 | 2 | € 28.932,- | € 3.126,- |
| 2020 | 104 | 11 | € 30.013,- | € 3.945,- |
| 2020 | 183 | 22 | € 27.664,- | € 2.764,- |
| 2021 | 16 | 9 | € 29.680,- | € 3.173,- |
| 2021 | 18 | 10 | € 29.688,- | € 3.207,- |
| 2021 | 1388 | 212 | € 27.214,- | € 3.327,- |
| 2021 | 1419 | 529 | € 30.582,- | € 3.474,- |
| 2022 | 868 | 268 | € 32.404,- | € 4.525,- |
| 2022 | 888 | 59 | € 28.788,- | € 3.982,- |
| 2022 | 12 | 7 | € 30.992,- | € 2.877,- |
| 2022 | 11 | 6 | € 31.550,- | € 2.680,- |
| 2023 | 1626 | 351 | € 33.717,- | € 5.677,- |
| 2023 | 1677 | 102 | € 30.185,- | € 4.778,- |
| 2023 | 8 | 5 | € 34.038,- | € 3.679,- |
| 2023 | 8 | 5 | € 34.038,- | € 3.679,- |
| 2024 | 489 | 177 | € 34.337,- | € 5.540,- |
| 2024 | 7 | 4 | € 35.025,- | € 3.276,- |
| 2024 | 312 | 16 | € 30.847,- | € 5.469,- |
| 2024 | 8 | 5 | € 34.926,- | € 2.981,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 31.485,- | € 6.098,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 31.485,- | € 6.098,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| X-665-RK | |||
| R-679-GB | |||
| KFZ-45-T | |||
| KFD-71-K | |||
| GZR-75-P | |||
| HST-22-X | |||
| JLV-98-P | |||
| HXH-28-H | |||
| KGF-05-K | |||
| X-615-GD | |||
| S-007-NH | |||
| X-781-ZP | |||
| KFJ-12-N | |||
| X-216-LB | |||
| X-388-DS | |||
| KBT-01-Z | |||
| S-599-PD | |||
| S-888-RP | |||
| T-476-RH | |||
| JVK-05-P | |||
| KGL-66-R | |||
| R-259-LX | |||
| HLK-08-H | |||
| JSK-90-G | |||
| JRB-93-J | |||
| T-352-ZX | |||
| JJL-63-H | |||
| KHH-67-L | |||
| JSV-52-Z | |||
| KBT-53-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GGT-91-H | 2026-05-11 | |||
| X-123-PX | 2026-05-15 | |||
| KDX-23-V | 2026-05-15 | |||
| GPL-02-H | 2026-05-19 | |||
| KHS-98-G | 2026-05-18 | |||
| R-253-HJ | 2026-05-08 | |||
| S-239-SL | 2026-05-16 | |||
| X-257-ZD | 2026-05-17 | |||
| KHP-27-N | 2026-05-12 | |||
| Z-764-BV | 2026-05-15 | |||
| KDF-72-B | 2026-05-09 | |||
| L-866-FR | 2026-05-12 | |||
| X-403-NL | 2026-05-23 | |||
| N-858-NT | 2026-05-23 | |||
| JZP-95-B | 2026-05-21 | |||
| JLT-13-K | 2026-05-22 | |||
| KHR-84-L | 2026-05-22 | |||
| P-639-KG | 2026-05-21 | |||
| K-045-XF | 2026-05-21 | |||
| S-676-ZH | 2026-05-21 | |||
| K-674-FP | 2026-05-21 | |||
| K-383-LS | 2026-05-21 | |||
| L-973-DR | 2026-05-20 | |||
| N-335-TT | 2026-05-23 | |||
| K-912-GP | 2026-05-23 | |||
| L-156-RP | 2026-05-22 | |||
| P-365-HR | 2026-05-23 | |||
| N-116-XL | 2026-05-18 | |||
| K-894-VZ | 2026-05-18 | |||
| P-506-FN | 2026-05-18 |