Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 32.105
€ 2.259,-
Ja, 2025
2019
2025-07-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken HTD-24-J is op kenteken gezet in 2019. Dit voertuig is in juli 2025 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Ford een catalogusprijs van € 32.105 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 125 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 195 km/h. Met een massa van 1.371 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 315 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 414 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 15.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 157 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1514 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1905 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-05-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-07-14 |
| APK vervaldatum | 2027-07-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Focus hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 16.945 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenHuidige eigenaar
10 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 16.945,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 96.045 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 43 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 479 |
| Periode | 2018-09-28 - 2022-06-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1399 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 81 |
| Aantal import auto's | 604 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 81 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 108 | 45 | € 31.580,- | € 3.200,- |
| 2018 | 1510 | 370 | € 30.727,- | € 2.976,- |
| 2018 | 1506 | 366 | € 30.731,- | € 2.984,- |
| 2019 | 702 | 302 | € 33.775,- | € 2.928,- |
| 2019 | 2838 | 577 | € 30.357,- | € 2.916,- |
| 2019 | 2833 | 572 | € 30.299,- | € 2.919,- |
| 2020 | 15 | 8 | € 32.376,- | € 3.072,- |
| 2020 | 328 | 138 | € 33.786,- | € 2.584,- |
| 2020 | 15 | 8 | € 32.376,- | € 3.072,- |
| 2020 | 1457 | 262 | € 29.829,- | € 2.274,- |
| 2021 | 3 | 0 | € 33.186,- | € 5.126,- |
| 2021 | 3 | 0 | € 33.186,- | € 5.126,- |
| 2021 | 254 | 59 | € 30.855,- | € 3.418,- |
| 2021 | 190 | 88 | € 35.837,- | € 3.562,- |
| 2022 | 77 | 14 | € 30.731,- | € 3.765,- |
| 2022 | 71 | 31 | € 34.732,- | € 3.793,- |
| 2022 | 77 | 14 | € 30.731,- | € 3.765,- |
| 2023 | 21 | 14 | € 35.838,- | € 3.144,- |
| 2023 | 21 | 14 | € 35.838,- | € 3.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| K-602-ZS | |||
| J-360-BP | |||
| KDL-70-L | |||
| XH-014-K | |||
| J-162-JV | |||
| H-083-GG | |||
| R-605-JP | |||
| ZB-103-Z | |||
| J-399-BP | |||
| N-280-DP | |||
| G-565-TV | |||
| JSB-10-T | |||
| H-514-NK | |||
| JBD-05-K | |||
| X-328-FN | |||
| XL-325-L | |||
| J-761-RZ | |||
| XK-793-G | |||
| ZB-855-T | |||
| HKF-69-H | |||
| H-507-PJ | |||
| JRN-67-X | |||
| HNR-43-N | |||
| H-297-RR | |||
| G-727-GK | |||
| G-174-GG | |||
| JXK-33-B | |||
| H-594-RH | |||
| KGL-87-V | |||
| S-014-VH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XR-289-K | 2026-05-21 | |||
| P-309-JK | 2026-05-22 | |||
| XT-979-F | 2026-05-18 | |||
| HZV-35-V | 2026-05-12 | |||
| H-662-ZV | 2026-05-11 | |||
| HJV-84-X | 2026-05-07 | |||
| ZP-502-P | 2026-05-07 | |||
| ZG-549-F | 2026-05-07 | |||
| H-832-XD | 2026-05-19 | |||
| TS-127-D | 2026-05-05 | |||
| JLP-89-T | 2026-04-25 | |||
| L-393-FK | 2026-05-07 | |||
| L-839-DG | 2026-05-06 | |||
| XR-692-P | 2026-04-30 | |||
| T-746-ZB | 2026-04-28 | |||
| XS-254-R | 2026-05-22 | |||
| XL-326-L | 2026-05-21 | |||
| G-207-ZT | 2026-05-21 | |||
| G-849-JZ | 2026-05-20 | |||
| JSV-35-P | 2026-05-20 | |||
| K-049-DN | 2026-05-20 | |||
| H-576-TS | 2026-05-19 | |||
| TR-691-L | 2026-05-19 | |||
| ZF-226-H | 2026-05-18 | |||
| KJD-46-G | 2026-05-18 | |||
| GBB-62-R | 2026-05-18 | |||
| XK-127-F | 2026-05-17 | |||
| XL-664-P | 2026-05-16 | |||
| KHN-12-X | 2026-05-16 | |||
| ZL-556-G | 2026-05-15 |