Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 42.044
€ 6.808,-
Ja, 2025
2024
2025-12-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ateca met kenteken HRP-59-D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze SEAT bedroeg € 42.044. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1498 cc motor met 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 202 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.418 kg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 17-06-2028. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 32.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.6 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 151 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1418 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1940 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-06-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-05-30 |
| APK vervaldatum | 2028-06-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Eerste registratie
SEAT Ateca
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
5 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 31.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 30.189 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 314 |
| Periode | 2022-07-14 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1656 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 416 |
| Aantal import auto's | 363 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 105 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 175 | 63 | € 45.104,- | € 5.881,- |
| 2022 | 43 | 4 | € 40.828,- | € 6.774,- |
| 2022 | 43 | 4 | € 40.828,- | € 6.774,- |
| 2023 | 4 | 2 | € 50.138,- | € 5.690,- |
| 2023 | 636 | 231 | € 46.378,- | € 7.036,- |
| 2023 | 4 | 2 | € 50.138,- | € 5.690,- |
| 2023 | 126 | 19 | € 42.127,- | € 7.394,- |
| 2024 | 3 | 2 | € 43.856,- | € 5.172,- |
| 2024 | 3 | 2 | € 43.856,- | € 5.172,- |
| 2024 | 333 | 58 | € 44.491,- | € 9.576,- |
| 2024 | 145 | 9 | € 41.382,- | € 8.506,- |
| 2025 | 2 | 2 | € 41.034,- | € 6.002,- |
| 2025 | 3 | 0 | € 43.392,- | € 10.836,- |
| 2025 | 380 | 11 | € 42.269,- | € 11.676,- |
| 2025 | 5 | 2 | € 43.957,- | € 9.852,- |
| 2026 | 132 | 0 | € 44.968,- | € 11.821,- |
| 2026 | 1 | 0 | € 46.034,- | € 12.162,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KHK-34-F | |||
| HBP-98-S | |||
| KHB-34-K | |||
| KGZ-01-L | |||
| KFG-57-L | |||
| X-556-RK | |||
| X-555-RK | |||
| X-550-RK | |||
| HKX-09-F | |||
| JHS-06-F | |||
| JJD-59-R | |||
| GTJ-43-Z | |||
| KGK-07-S | |||
| HRJ-19-L | |||
| KBP-65-S | |||
| JZG-08-N | |||
| GZJ-28-P | |||
| X-798-TS | |||
| GTV-53-D | |||
| GRS-02-B | |||
| GRR-62-N | |||
| R-783-ZP | |||
| S-266-LB | |||
| S-823-BF | |||
| S-475-ZB | |||
| T-295-XH | |||
| KFG-01-X | |||
| JZP-06-P | |||
| JZS-08-N | |||
| S-822-ZH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JGZ-95-G | 2026-05-22 | |||
| S-366-ZS | 2026-05-18 | |||
| JXH-48-T | 2026-05-15 | |||
| GFP-50-H | 2026-05-09 | |||
| T-013-DR | 2026-04-28 | |||
| KBR-38-T | 2026-04-27 | |||
| HDL-25-V | 2026-04-26 | |||
| HFK-86-S | 2026-04-24 | |||
| S-403-KP | 2026-04-24 | |||
| S-212-JJ | 2026-04-24 | |||
| X-650-NZ | 2026-04-22 | |||
| HGT-31-Z | 2026-04-20 | |||
| KFF-94-S | 2026-04-20 | |||
| Z-009-NL | 2026-04-15 | |||
| X-553-RK | 2026-04-10 | |||
| GNG-69-P | 2026-04-10 | |||
| HPK-49-L | 2026-04-10 | |||
| KBD-89-H | 2026-04-07 | |||
| JTR-18-X | 2026-04-07 | |||
| S-491-ZB | 2026-04-06 | |||
| S-479-KZ | 2026-04-04 | |||
| KBF-50-Z | 2026-04-04 | |||
| X-552-RK | 2026-03-30 | |||
| HTN-50-G | 2026-03-21 | |||
| T-833-XF | 2026-03-21 | |||
| HNV-13-V | 2026-03-14 | |||
| JTX-23-N | 2026-03-13 | |||
| X-559-RK | 2026-03-11 | |||
| JFG-12-V | 2026-03-10 | |||
| JBD-13-V | 2026-03-10 |