Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 29.518
€ 4.770,-
Ja, 2026
2024
2026-03-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken HPL-33-V is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024. Dit voertuig is in maart 2026 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Ford was € 29.518. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 100 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 998 cc motor met 3 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 180 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.201 kg. Sinds 75 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 658 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 21.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 100 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 125 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1297 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1690 kg |
| Lengte | 4,09 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-03-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-03-11 |
| APK vervaldatum | 2028-03-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2024
€ 18.778 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 13.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Ford Fiesta
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenHuidige eigenaar
2 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 18.778,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 43.494 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 426 |
| Periode | 2021-05-03 - 2024-05-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1924 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 70 |
| Aantal import auto's | 435 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 70 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 516 | 154 | € 21.971,- | € 2.730,- |
| 2021 | 513 | 151 | € 21.970,- | € 2.746,- |
| 2022 | 1 | 0 | ||
| 2022 | 924 | 85 | € 23.401,- | € 3.599,- |
| 2022 | 1 | 0 | ||
| 2023 | 470 | 188 | € 25.815,- | € 3.069,- |
| 2023 | 466 | 184 | € 25.825,- | € 3.074,- |
| 2024 | 14 | 8 | € 28.352,- | € 3.158,- |
| 2024 | 12 | 6 | € 28.373,- | € 3.036,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JVB-60-R | |||
| JFK-57-D | |||
| S-691-BH | |||
| R-332-RD | |||
| P-183-NS | |||
| JBZ-92-J | |||
| GBV-12-N | |||
| HTB-86-Z | |||
| GNZ-02-B | |||
| P-979-PR | |||
| JDP-55-F | |||
| HNN-30-S | |||
| R-896-NF | |||
| JZD-28-R | |||
| S-828-ZZ | |||
| P-989-FJ | |||
| P-853-KV | |||
| P-927-PT | |||
| S-915-BS | |||
| P-520-PF | |||
| P-989-LL | |||
| R-215-KX | |||
| P-882-JT | |||
| Z-869-GJ | |||
| R-757-NK | |||
| R-831-ZB | |||
| P-047-NK | |||
| S-692-BH | |||
| N-301-SP | |||
| R-395-JL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JPJ-38-X | 2026-05-22 | |||
| JDZ-99-B | 2026-05-22 | |||
| R-725-NH | 2026-05-17 | |||
| Z-090-DJ | 2026-05-20 | |||
| JPJ-39-X | 2026-05-22 | |||
| JBV-38-L | 2026-05-05 | |||
| R-473-PS | 2026-05-11 | |||
| R-899-TX | 2026-05-16 | |||
| R-060-SR | 2026-05-22 | |||
| P-106-JN | 2026-05-19 | |||
| R-821-KG | 2026-05-19 | |||
| JZX-86-X | 2026-05-18 | |||
| P-875-JT | 2026-05-16 | |||
| JPX-05-P | 2026-04-15 | |||
| P-837-GN | 2026-05-22 | |||
| N-856-DV | 2026-05-15 | |||
| R-967-ZR | 2026-05-16 | |||
| P-412-RG | 2026-05-15 | |||
| P-841-KV | 2026-05-12 | |||
| Z-692-RR | 2026-05-09 | |||
| JBT-72-S | 2026-05-09 | |||
| JJZ-16-N | 2026-05-09 | |||
| JHR-01-L | 2026-05-08 | |||
| N-194-BR | 2026-05-07 | |||
| P-568-JZ | 2026-05-07 | |||
| S-913-BS | 2026-05-04 | |||
| P-383-XB | 2026-04-07 | |||
| R-825-ZB | 2026-04-30 | |||
| R-569-VV | 2026-04-24 | |||
| P-904-JT | 2026-04-24 |