Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 999,-
Ja, 2015
2006
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 107 met kenteken HP-563-N is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Deze auto is 9 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 68 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 998 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.6 liter per 100 km. Met 865 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Deze auto werd op 08-12-2015 voor het eerst geregistreerd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 341 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 1.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 68 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 920 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1180 kg |
| Lengte | 3,43 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,34 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-04-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-12-11 |
| APK vervaldatum | 2027-05-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 107 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 107
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
29 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 191.003 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 122 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 923 |
| Periode | 2005-05-19 - 2013-01-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 24868 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 55 |
| Aantal import auto's | 7678 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 55 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 753 | 380 | € 10.344,- | € 946,- |
| 2005 | 19 | 9 | € 1.081,- | |
| 2005 | 753 | 380 | € 10.344,- | € 946,- |
| 2006 | 327 | 74 | € 11.606,- | € 1.218,- |
| 2006 | 4971 | 1768 | € 10.414,- | € 788,- |
| 2006 | 4971 | 1768 | € 10.414,- | € 788,- |
| 2007 | 4810 | 1575 | € 10.817,- | € 642,- |
| 2007 | 4810 | 1575 | € 10.817,- | € 642,- |
| 2007 | 307 | 68 | € 11.975,- | € 1.063,- |
| 2008 | 4536 | 1349 | € 10.597,- | € 511,- |
| 2008 | 4536 | 1349 | € 10.597,- | € 511,- |
| 2008 | 339 | 75 | € 11.704,- | € 825,- |
| 2009 | 5313 | 1705 | € 9.982,- | € 3.545,- |
| 2009 | 345 | 90 | € 10.941,- | € 1.970,- |
| 2009 | 5311 | 1703 | € 9.982,- | € 3.545,- |
| 2010 | 4346 | 862 | € 9.980,- | € 9.516,- |
| 2010 | 4347 | 863 | € 9.980,- | € 9.516,- |
| 2010 | 252 | 41 | € 10.995,- | |
| 2011 | 137 | 38 | € 9.757,- | € 3.580,- |
| 2011 | 137 | 38 | € 9.757,- | € 3.580,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 10.205,- | |
| 2013 | 1 | 0 | € 10.205,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 24-XR-LL | |||
| KL-393-T | |||
| 86-XT-FL | |||
| 18-TH-TP | |||
| 64-HND-7 | |||
| 1-TVF-60 | |||
| 15-NXJ-2 | |||
| 82-TD-KD | |||
| 94-KFB-9 | |||
| 73-SX-PK | |||
| 32-TD-ZS | |||
| 36-SJ-BJ | |||
| 32-SJ-KK | |||
| 35-TNN-6 | |||
| 58-SL-GR | |||
| 71-TP-JJ | |||
| HJ-101-G | |||
| 6-XPX-19 | |||
| 48-TN-JK | |||
| PT-987-J | |||
| 41-JJP-7 | |||
| 82-XK-VS | |||
| 27-XG-JH | |||
| JF-780-F | |||
| JB-858-D | |||
| 33-XB-TP | |||
| 19-TL-TR | |||
| 3-TGK-77 | |||
| 49-ZH-XV | |||
| 95-ZG-DL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-TK-BX | 2026-05-19 | |||
| 01-HBD-6 | 2026-05-21 | |||
| 52-ST-HB | 2026-05-13 | |||
| 80-XG-PK | 2026-05-19 | |||
| 8-XTJ-77 | 2026-05-08 | |||
| 88-ZL-XB | 2026-05-17 | |||
| JL-226-H | 2026-05-20 | |||
| HL-054-N | 2026-05-16 | |||
| 8-SFX-06 | 2026-05-19 | |||
| 59-SN-JX | 2026-05-12 | |||
| 82-HXX-8 | 2026-05-18 | |||
| 44-PDH-5 | 2026-05-13 | |||
| NH-505-G | 2026-05-13 | |||
| 54-JXK-1 | 2026-05-20 | |||
| ZT-857-J | 2026-05-11 | |||
| 74-RRG-6 | 2026-05-16 | |||
| 95-ZH-HL | 2026-05-01 | |||
| 92-TV-KJ | 2026-05-10 | |||
| 04-PPT-3 | 2026-05-18 | |||
| 93-HZD-5 | 2026-05-18 | |||
| 63-SL-GR | 2026-05-09 | |||
| 06-TZ-BR | 2026-05-19 | |||
| ZJ-498-Z | 2026-05-11 | |||
| 8-SBP-88 | 2026-05-07 | |||
| 97-ZK-XL | 2026-05-14 | |||
| 9-SGZ-60 | 2026-05-14 | |||
| KV-207-N | 2026-05-19 | |||
| 95-KNB-4 | 2026-05-17 | |||
| SX-872-K | 2026-05-03 | |||
| SJ-548-L | 2026-05-16 |