Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 19.010
€ 1.840,-
Nee
2015
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken HK-795-P is op kenteken gezet in 2015. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Ford was € 19.010. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 998 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.3 liter per 100 km. Met 1.130 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 18-11-2015. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 276 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 8.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1130 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1555 kg |
| Lengte | 4,10 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-11-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-11-20 |
| APK vervaldatum | 2027-03-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
11 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 147.789 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 70 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 869 |
| Periode | 2015-02-16 - 2018-05-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7399 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 73 |
| Aantal import auto's | 910 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 73 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1685 | 272 | € 19.328,- | € 1.635,- |
| 2015 | 1682 | 269 | € 19.330,- | € 1.635,- |
| 2016 | 3149 | 388 | € 19.893,- | € 1.810,- |
| 2016 | 3143 | 382 | € 19.895,- | € 1.812,- |
| 2017 | 2559 | 249 | € 20.377,- | € 1.843,- |
| 2017 | 2559 | 249 | € 20.377,- | € 1.843,- |
| 2018 | 6 | 1 | € 20.058,- | € 1.969,- |
| 2018 | 6 | 1 | € 20.058,- | € 1.969,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GR-090-F | |||
| HN-440-G | |||
| JL-900-J | |||
| J-890-DZ | |||
| PZ-548-D | |||
| 8-ZTJ-80 | |||
| HH-421-H | |||
| GV-529-L | |||
| HH-711-H | |||
| HG-762-V | |||
| 5-ZTS-83 | |||
| HB-715-Z | |||
| GX-600-K | |||
| 3-ZRH-19 | |||
| HJ-438-L | |||
| HB-771-B | |||
| K-977-LD | |||
| GX-245-N | |||
| 3-ZRH-12 | |||
| GR-067-N | |||
| JVV-30-F | |||
| GB-669-S | |||
| GL-875-Z | |||
| GL-799-Z | |||
| KDX-20-N | |||
| HK-165-L | |||
| KDL-93-L | |||
| HG-269-V | |||
| GL-699-Z | |||
| GL-351-T |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GT-765-X | 2026-05-26 | |||
| 4-ZSB-83 | 2026-05-26 | |||
| KD-322-B | 2026-05-26 | |||
| NV-395-S | 2026-05-26 | |||
| PF-644-G | 2026-05-25 | |||
| 1-ZVK-20 | 2026-05-24 | |||
| KH-270-N | 2026-05-24 | |||
| NR-180-B | 2026-05-24 | |||
| GV-521-L | 2026-05-23 | |||
| JG-366-K | 2026-05-23 | |||
| NP-473-H | 2026-05-23 | |||
| PR-238-T | 2026-05-23 | |||
| PD-711-X | 2026-05-23 | |||
| GV-862-B | 2026-05-22 | |||
| JJ-238-Z | 2026-05-22 | |||
| PG-766-X | 2026-05-22 | |||
| JN-334-D | 2026-05-21 | |||
| PF-277-Z | 2026-05-21 | |||
| PH-017-R | 2026-05-21 | |||
| GV-538-L | 2026-05-20 | |||
| KN-029-V | 2026-05-20 | |||
| KD-323-B | 2026-05-20 | |||
| KG-406-T | 2026-05-20 | |||
| J-794-TX | 2026-05-19 | |||
| JG-356-K | 2026-05-19 | |||
| PB-854-G | 2026-05-19 | |||
| PB-792-G | 2026-05-19 | |||
| KN-762-B | 2026-05-18 | |||
| KH-781-X | 2026-05-18 | |||
| JB-242-F | 2026-05-18 |