Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 37.210
€ 2.323,-
Nee
2015
2026-05-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 Sportback met kenteken HH-323-Z is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 37.210 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1395 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.310 kg is deze auto solide gebouwd. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 03-11-2015. Dit voertuig is al 10 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 16-06-2027. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 13.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1310 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1795 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-11-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-11-06 |
| APK vervaldatum | 2027-06-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 5 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 6 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A3 Sportback hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 14.974 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.349 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A3 Sportback
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
16 dagenHuidige eigenaar
11 dagenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 14.974,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 165.224 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 30 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 718 |
| Periode | 2014-06-04 - 2018-06-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2834 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 36 |
| Aantal import auto's | 899 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 36 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 269 | 100 | € 41.675,- | € 1.754,- |
| 2014 | 210 | 75 | € 37.151,- | € 1.814,- |
| 2014 | 210 | 75 | € 37.151,- | € 1.814,- |
| 2015 | 665 | 182 | € 41.457,- | € 2.094,- |
| 2015 | 506 | 85 | € 37.166,- | € 2.258,- |
| 2015 | 506 | 85 | € 37.166,- | € 2.258,- |
| 2016 | 1185 | 342 | € 41.012,- | € 2.383,- |
| 2016 | 348 | 110 | € 37.680,- | € 2.313,- |
| 2016 | 348 | 110 | € 37.680,- | € 2.313,- |
| 2017 | 705 | 274 | € 42.774,- | € 2.697,- |
| 2017 | 339 | 113 | € 38.134,- | € 2.569,- |
| 2017 | 337 | 111 | € 38.126,- | € 2.582,- |
| 2018 | 10 | 1 | € 41.164,- | € 4.138,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 41.209,- | € 620,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 41.209,- | € 620,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GR-769-R | |||
| J-182-HL | |||
| G-080-KB | |||
| SK-630-N | |||
| T-735-GS | |||
| PP-200-P | |||
| K-218-DX | |||
| PL-177-Z | |||
| ND-523-L | |||
| G-047-LS | |||
| PB-498-X | |||
| HH-625-D | |||
| 3-ZNB-16 | |||
| K-005-DH | |||
| H-146-LL | |||
| K-993-KN | |||
| XR-583-D | |||
| SJ-043-N | |||
| H-144-XB | |||
| ZF-585-V | |||
| N-496-NL | |||
| PN-142-N | |||
| PL-422-X | |||
| TR-124-V | |||
| X-630-JZ | |||
| X-982-SG | |||
| GH-738-G | |||
| S-713-PH | |||
| HV-760-D | |||
| 6-XHP-00 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PD-441-F | 2026-05-17 | |||
| 9-ZDT-32 | 2026-05-08 | |||
| L-390-KF | 2026-05-08 | |||
| H-584-LB | 2026-05-03 | |||
| PG-974-N | 2026-05-16 | |||
| X-761-SK | 2026-05-21 | |||
| R-426-JF | 2026-04-30 | |||
| L-638-LB | 2026-05-09 | |||
| N-619-ZV | 2026-05-06 | |||
| J-787-ZN | 2026-04-25 | |||
| KZ-099-G | 2026-04-25 | |||
| JS-709-G | 2026-04-30 | |||
| Z-460-BK | 2026-04-30 | |||
| NR-661-R | 2026-04-25 | |||
| N-234-PX | 2026-05-01 | |||
| JH-638-L | 2026-05-01 | |||
| KJ-561-R | 2026-05-21 | |||
| NT-258-V | 2026-05-21 | |||
| JT-035-V | 2026-05-18 | |||
| L-483-LJ | 2026-05-16 | |||
| HL-505-L | 2026-05-15 | |||
| GV-337-G | 2026-05-14 | |||
| TR-448-Z | 2026-05-14 | |||
| L-012-XL | 2026-05-13 | |||
| JB-150-D | 2026-05-21 | |||
| GB-423-L | 2026-05-12 | |||
| N-601-PH | 2026-05-10 | |||
| J-714-GH | 2026-05-10 | |||
| GJ-396-D | 2026-05-08 | |||
| GZB-16-T | 2026-05-08 |