Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 51.841
€ 5.677,-
Nee
2025
2025-01-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Qashqai met kenteken HDK-69-Z is op kenteken gezet in 2025. Destijds had deze Nissan een catalogusprijs van € 51.841 inclusief BTW en BPM. De motor heeft een inhoud van 1497 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Met 65 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. Deze Qashqai haalt een maximale snelheid van 170 km/h. Dankzij 1.665 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 483 dagen in bezit. De APK is geldig tot 27-01-2029. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 38.000.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 1 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 158 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 89 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 191 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 5.3 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 119 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1665 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,63 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-01-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-01-27 |
| APK vervaldatum | 2029-01-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Qashqai
Huidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2025 | € 37.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2025 | 15.051 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 41 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 335 |
| Periode | 2022-09-20 - 2026-05-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5056 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1221 |
| Aantal import auto's | 683 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 325 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 30 | 2 | € 47.641,- | € 3.605,- |
| 2022 | 179 | 27 | € 47.383,- | € 3.490,- |
| 2023 | 5 | 5 | € 44.768,- | € 1.077,- |
| 2023 | 1751 | 414 | € 47.712,- | € 3.712,- |
| 2024 | 29 | 5 | € 47.086,- | € 4.596,- |
| 2024 | 1591 | 185 | € 47.786,- | € 4.472,- |
| 2025 | 2 | 0 | € 47.247,- | € 5.677,- |
| 2025 | 1498 | 57 | € 48.117,- | € 5.462,- |
| 2026 | 38 | 0 | € 47.524,- | € 5.808,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GZK-54-D | |||
| HPH-09-J | |||
| KGF-73-Z | |||
| KFJ-55-B | |||
| KFX-25-R | |||
| KFX-24-R | |||
| KFX-40-V | |||
| HVJ-75-X | |||
| JVG-79-H | |||
| JVG-07-J | |||
| JVS-92-N | |||
| JPR-85-F | |||
| JLG-62-J | |||
| HVJ-84-X | |||
| JKJ-38-D | |||
| JBJ-76-L | |||
| HTK-64-P | |||
| JBF-28-S | |||
| HSF-43-J | |||
| HTV-35-T | |||
| KFB-71-V | |||
| JXZ-78-G | |||
| JTN-53-J | |||
| KFG-92-G | |||
| KJD-46-P | |||
| KBK-45-G | |||
| GKH-39-Z | |||
| GJJ-70-N | |||
| X-233-NT | |||
| KJP-92-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| X-125-SN | 2026-05-22 | |||
| X-159-HH | 2026-05-22 | |||
| GDX-57-Z | 2026-05-20 | |||
| R-507-VL | 2026-05-20 | |||
| R-052-JV | 2026-05-16 | |||
| S-654-SB | 2026-05-12 | |||
| S-615-XR | 2026-05-12 | |||
| Z-590-FH | 2026-05-11 | |||
| R-532-KD | 2026-05-11 | |||
| GPG-36-F | 2026-05-09 | |||
| X-898-LJ | 2026-05-09 | |||
| Z-737-JP | 2026-05-08 | |||
| KBL-17-F | 2026-05-08 | |||
| JVZ-72-N | 2026-05-06 | |||
| KFN-26-K | 2026-05-06 | |||
| GNP-51-V | 2026-05-05 | |||
| S-813-NH | 2026-05-05 | |||
| X-435-BD | 2026-05-03 | |||
| HVJ-71-X | 2026-05-02 | |||
| Z-074-JH | 2026-05-02 | |||
| X-937-GB | 2026-05-01 | |||
| HHP-71-S | 2026-04-30 | |||
| T-582-FP | 2026-04-30 | |||
| T-445-JP | 2026-04-30 | |||
| T-256-TJ | 2026-04-29 | |||
| S-369-KJ | 2026-04-28 | |||
| S-218-JP | 2026-04-28 | |||
| JTL-39-N | 2026-04-28 | |||
| JHX-44-F | 2026-04-28 | |||
| R-043-JV | 2026-04-28 |