Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 44.985
Nee
2020
2022-04-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken H-809-RL is afkomstig uit het bouwjaar 2020. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Kia was € 44.985. Dankzij 29 kW accelereert deze auto soepel en snel. Deze Soul haalt een maximale snelheid van 167 km/h. Met 1.757 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1492 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-04-2028. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 19.250.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 39 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 452 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1757 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,22 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2022-04-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-04-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-04-15 |
| APK vervaldatum | 2028-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 20 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 20 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 17.825 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Eigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de software van de regeleenheid van het ABS/ESC-systeem kan een storing optreden. Als gevolg werkt de electrische rem (IEB) dan niet.
Voor het afremmen van het voertuig zal het rempedaal dan met meer kracht dan gewend moeten worden bediend.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de besturingssoftware van de regeleenheid updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 17.825,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 82.838 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2014-08-18 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2364 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 442 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 24 | 4 | € 33.600,- | |
| 2015 | 26 | 5 | € 33.405,- | |
| 2015 | 91 | 22 | € 33.362,- | |
| 2016 | 110 | 29 | € 34.804,- | |
| 2016 | 111 | 29 | € 34.787,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2020 | 805 | 101 | € 43.454,- | |
| 2020 | 806 | 102 | € 43.454,- | |
| 2021 | 494 | 96 | € 41.457,- | |
| 2021 | 495 | 97 | € 41.449,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.724,- | |
| 2024 | 105 | 9 | € 43.518,- | € 667,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-616-PR | 2026-05-19 | |||
| K-985-NZ | 2026-05-19 | |||
| P-169-NH | 2026-05-16 | |||
| HP-845-H | 2026-05-20 | |||
| S-981-SX | 2026-05-17 | |||
| ZD-102-S | 2026-05-12 | |||
| H-899-SB | 2026-05-15 | |||
| J-932-FX | 2026-05-09 | |||
| H-505-VF | 2026-05-14 | |||
| H-501-VF | 2026-05-14 | |||
| H-496-VF | 2026-05-14 | |||
| H-167-KV | 2026-05-20 | |||
| P-365-SJ | 2026-04-30 | |||
| H-500-VF | 2026-05-07 | |||
| P-617-BZ | 2026-04-24 | |||
| H-733-KZ | 2026-04-30 | |||
| T-785-HG | 2026-04-21 | |||
| 7-ZRJ-57 | 2026-04-22 | |||
| K-979-NZ | 2026-04-20 | |||
| JGJ-99-H | 2026-04-20 | |||
| K-342-DK | 2026-04-20 | |||
| S-726-LD | 2026-04-17 | |||
| K-210-FX | 2026-04-16 | |||
| J-114-PZ | 2026-04-16 | |||
| K-343-DK | 2026-04-12 | |||
| JF-322-F | 2026-04-12 | |||
| H-502-VF | 2026-04-15 | |||
| L-558-VX | 2026-05-20 | |||
| KS-882-V | 2026-05-06 | |||
| S-211-NG | 2026-04-27 |