Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.513
€ 2.007,-
Ja, 2020
2010
2026-03-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken H-010-VV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010. In juni 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Ford was € 13.513. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 82 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1242 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze Fiesta bedraagt 168 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.6 liter per 100 km. Dankzij 1.041 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 08-07-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 4.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 82 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1041 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1490 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-12-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-06-05 |
| APK vervaldatum | 2026-07-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 3.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 185.304 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 55 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 948 |
| Periode | 2009-08-25 - 2013-02-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3887 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 32 |
| Aantal import auto's | 1116 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 32 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 549 | 230 | € 16.448,- | € 2.279,- |
| 2009 | 549 | 230 | € 16.448,- | € 2.279,- |
| 2010 | 1641 | 406 | € 15.306,- | € 2.277,- |
| 2010 | 1641 | 406 | € 15.306,- | € 2.277,- |
| 2011 | 1036 | 276 | € 13.987,- | € 2.043,- |
| 2011 | 1036 | 276 | € 13.987,- | € 2.043,- |
| 2012 | 643 | 201 | € 14.489,- | € 2.087,- |
| 2012 | 642 | 200 | € 14.487,- | € 2.090,- |
| 2013 | 18 | 3 | € 16.111,- | € 2.394,- |
| 2013 | 18 | 3 | € 16.111,- | € 2.394,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 16-LDP-9 | |||
| 19-NRP-6 | |||
| 08-LFB-9 | |||
| 17-LNR-6 | |||
| L-331-BG | |||
| 75-KZD-2 | |||
| GJR-37-S | |||
| 6-ZGX-82 | |||
| 39-NXG-6 | |||
| 03-NGF-6 | |||
| 87-NNT-9 | |||
| RF-358-P | |||
| 97-NFL-3 | |||
| NV-167-G | |||
| J-959-KH | |||
| 28-KVP-9 | |||
| 39-LNS-4 | |||
| 65-LDK-9 | |||
| L-571-GZ | |||
| 19-NNR-5 | |||
| RX-021-L | |||
| 74-LVD-2 | |||
| 63-LDK-5 | |||
| N-577-RP | |||
| 41-KXJ-9 | |||
| 30-PVK-3 | |||
| 21-PLP-7 | |||
| 09-PZP-9 | |||
| 92-SHJ-3 | |||
| 49-PSJ-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-012-TN | 2026-05-21 | |||
| T-363-RF | 2026-05-20 | |||
| H-224-LN | 2026-05-19 | |||
| 19-PRP-6 | 2026-05-18 | |||
| 44-LDR-6 | 2026-05-17 | |||
| 50-KND-8 | 2026-05-17 | |||
| N-235-RB | 2026-05-16 | |||
| 09-XFL-5 | 2026-05-16 | |||
| ST-394-N | 2026-05-15 | |||
| 52-SKR-4 | 2026-05-14 | |||
| 68-LHT-8 | 2026-05-12 | |||
| R-741-FD | 2026-05-12 | |||
| 37-SXT-7 | 2026-05-12 | |||
| 57-LJR-6 | 2026-05-09 | |||
| K-171-TV | 2026-05-09 | |||
| 24-KTK-9 | 2026-05-08 | |||
| K-109-SB | 2026-05-08 | |||
| 10-TRG-3 | 2026-05-08 | |||
| 38-KLL-1 | 2026-05-07 | |||
| G-307-RJ | 2026-05-06 | |||
| HFD-46-K | 2026-05-06 | |||
| R-176-GT | 2026-05-05 | |||
| 28-LNS-5 | 2026-05-05 | |||
| 26-KKT-9 | 2026-05-04 | |||
| 51-KKN-2 | 2026-05-03 | |||
| 05-NRP-9 | 2026-05-02 | |||
| 98-SKT-3 | 2026-05-02 | |||
| J-570-VP | 2026-05-01 | |||
| 64-KLL-8 | 2026-05-01 | |||
| J-504-FZ | 2026-05-01 |