Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 41.422
€ 6.199,-
Ja, 2024
2018
2024-12-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Tiguan met kenteken GTS-26-N is afkomstig uit het bouwjaar 2018. In december 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 41.422. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1395 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 198 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.592 kg voor optimale prestaties. Sinds 540 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-12-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 17.250.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1592 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,61 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-03-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-12-06 |
| APK vervaldatum | 2026-12-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Tiguan stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 24.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 24.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Tiguan
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De vergrendelbout in de trekhaakzwenkmodule kan mogelijk breken waardoor de trekhaak niet meer in de gebruikstand vergrendeld is.
De trekhaak kan zakken en tot beschadiging of losraken van een aanhangwagen of fietsendrager leiden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de trekhaak controleren en zonodig de zwenkmodule vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 24.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 106.636 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 62 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 657 |
| Periode | 2016-10-11 - 2019-06-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2267 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 66 |
| Aantal import auto's | 759 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 66 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 67 | 34 | € 45.611,- | € 5.019,- |
| 2017 | 591 | 290 | € 46.918,- | € 7.127,- |
| 2018 | 1603 | 432 | € 44.732,- | € 8.562,- |
| 2019 | 6 | 3 | € 42.621,- | € 6.367,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TB-382-N | |||
| P-947-XV | |||
| TF-314-B | |||
| L-421-NH | |||
| L-018-KF | |||
| J-546-KG | |||
| TL-414-V | |||
| J-412-FF | |||
| S-072-TP | |||
| TG-173-G | |||
| S-724-ZR | |||
| TB-698-D | |||
| N-703-JD | |||
| P-204-LX | |||
| JZX-78-L | |||
| TH-820-G | |||
| TH-555-T | |||
| TJ-192-Z | |||
| TD-385-G | |||
| TJ-726-R | |||
| PN-293-S | |||
| JLP-12-D | |||
| L-245-DG | |||
| TD-917-K | |||
| KGH-38-L | |||
| TF-479-B | |||
| TH-580-B | |||
| TG-345-G | |||
| TG-606-D | |||
| X-257-HT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XT-892-H | 2026-05-23 | |||
| JXT-74-V | 2026-05-04 | |||
| TG-749-J | 2026-05-24 | |||
| HHL-16-X | 2026-05-05 | |||
| L-678-NB | 2026-05-23 | |||
| TF-364-B | 2026-05-22 | |||
| TK-060-X | 2026-05-19 | |||
| T-658-GH | 2026-05-15 | |||
| SZ-716-P | 2026-05-17 | |||
| TD-279-P | 2026-05-08 | |||
| JJD-65-S | 2026-04-09 | |||
| TK-144-H | 2026-05-05 | |||
| TF-062-V | 2026-05-02 | |||
| GKK-43-K | 2026-04-24 | |||
| KBN-79-L | 2026-04-24 | |||
| TH-324-L | 2026-04-24 | |||
| N-406-VN | 2026-04-20 | |||
| TD-535-S | 2026-03-30 | |||
| JVS-81-B | 2026-04-17 | |||
| XK-546-K | 2026-04-16 | |||
| TJ-266-H | 2026-04-15 | |||
| TK-928-V | 2026-04-14 | |||
| L-773-FP | 2026-05-17 | |||
| PZ-062-V | 2026-05-01 | |||
| SR-443-S | 2026-04-08 | |||
| G-360-KD | 2026-04-08 | |||
| X-380-GJ | 2026-04-07 | |||
| TB-125-V | 2026-04-06 | |||
| P-918-HV | 2026-04-06 | |||
| TG-839-J | 2026-04-04 |