Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 39.615
€ 757,-
Ja, 2024
2022
2024-11-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Taigo met kenteken GPT-24-R is op kenteken gezet in 2022. In november 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 39.615. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 191 km/h. Met een massa van 1.260 kg is deze auto solide gebouwd. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-04-2028. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 22.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 136 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1720 kg |
| Lengte | 4,27 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-03-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-11-14 |
| APK vervaldatum | 2028-04-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Taigo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 22.340,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 73.770 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 139 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 372 |
| Periode | 2021-11-18 - 2024-10-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4098 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 466 |
| Aantal import auto's | 1345 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 466 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 118 | 47 | € 37.711,- | € 3.264,- |
| 2022 | 2245 | 836 | € 37.325,- | € 3.880,- |
| 2022 | 380 | 71 | € 34.983,- | € 3.748,- |
| 2022 | 372 | 63 | € 34.987,- | € 3.795,- |
| 2023 | 1433 | 346 | € 39.648,- | € 5.274,- |
| 2023 | 487 | 93 | € 37.322,- | € 4.200,- |
| 2023 | 482 | 89 | € 37.328,- | € 4.233,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 45.740,- | € 4.959,- |
| 2024 | 302 | 116 | € 42.037,- | € 5.366,- |
| 2024 | 59 | 8 | € 40.507,- | € 5.089,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 45.740,- | € 4.959,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 41.239,- | € 6.265,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 41.239,- | € 6.265,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JBL-73-F | |||
| T-686-NL | |||
| P-420-PL | |||
| P-823-LH | |||
| S-601-GB | |||
| JRJ-98-P | |||
| KJP-18-K | |||
| P-630-LB | |||
| HVV-15-L | |||
| Z-911-FL | |||
| R-914-FT | |||
| P-311-KZ | |||
| GXT-85-V | |||
| P-915-ZN | |||
| KHJ-26-H | |||
| P-389-LZ | |||
| P-488-KS | |||
| P-421-LZ | |||
| P-500-LP | |||
| Z-823-LD | |||
| S-585-VP | |||
| GVK-44-T | |||
| X-217-GL | |||
| R-621-NX | |||
| P-456-LS | |||
| KFN-94-J | |||
| P-509-NJ | |||
| KJK-80-N | |||
| KHL-50-D | |||
| R-672-KP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KHG-92-T | 2026-05-22 | |||
| X-652-PB | 2026-05-22 | |||
| Z-364-NV | 2026-05-21 | |||
| X-288-KJ | 2026-05-20 | |||
| X-622-NB | 2026-05-20 | |||
| KHS-47-B | 2026-05-19 | |||
| KJD-84-D | 2026-05-19 | |||
| R-615-LV | 2026-05-19 | |||
| KGD-97-J | 2026-05-19 | |||
| X-886-BT | 2026-05-19 | |||
| HKT-73-P | 2026-05-18 | |||
| P-114-NT | 2026-05-18 | |||
| P-565-TS | 2026-05-18 | |||
| KFV-64-S | 2026-05-17 | |||
| N-917-XK | 2026-05-16 | |||
| KFD-16-L | 2026-05-16 | |||
| S-900-FT | 2026-05-16 | |||
| T-886-RR | 2026-05-15 | |||
| P-468-ND | 2026-05-13 | |||
| P-824-KB | 2026-05-13 | |||
| JZX-94-V | 2026-05-13 | |||
| T-671-BP | 2026-05-12 | |||
| KFD-53-L | 2026-05-12 | |||
| T-496-FX | 2026-05-09 | |||
| P-443-PZ | 2026-05-09 | |||
| JVP-38-D | 2026-05-08 | |||
| HLH-49-K | 2026-05-08 | |||
| JPS-49-N | 2026-05-08 | |||
| P-869-LK | 2026-05-08 | |||
| S-501-VV | 2026-05-08 |