Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.170
€ 292,-
Ja, 2024
2016
2026-03-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Swift met kenteken GPJ-44-D is afkomstig uit het bouwjaar 2016. In november 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Suzuki bedroeg € 16.170. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 94 pk. Dit model beschikt over een 1242 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 165 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.020 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 142 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 8.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 94 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1020 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1480 kg |
| Lengte | 3,97 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-08-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-11-25 |
| APK vervaldatum | 2026-10-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Suzuki Swift hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 9.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.477 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Swift
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 9.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 120.473 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 986 |
| Periode | 2010-08-02 - 2017-04-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5201 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 113 |
| Aantal import auto's | 1636 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 113 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 282 | 62 | € 13.094,- | € 945,- |
| 2010 | 282 | 62 | € 13.094,- | € 945,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 15.532,- | € 2.212,- |
| 2011 | 29 | 14 | € 15.644,- | € 1.717,- |
| 2011 | 2031 | 616 | € 13.151,- | € 906,- |
| 2011 | 2034 | 619 | € 13.151,- | € 906,- |
| 2012 | 44 | 21 | € 16.947,- | € 1.572,- |
| 2012 | 1112 | 338 | € 13.205,- | € 1.249,- |
| 2012 | 1114 | 339 | € 13.211,- | € 1.250,- |
| 2013 | 749 | 251 | € 14.658,- | € 1.843,- |
| 2013 | 750 | 252 | € 14.661,- | € 1.844,- |
| 2013 | 14 | 7 | € 17.999,- | € 1.268,- |
| 2014 | 586 | 201 | € 15.232,- | € 1.823,- |
| 2014 | 581 | 196 | € 15.222,- | € 1.823,- |
| 2014 | 16 | 8 | € 18.477,- | € 2.232,- |
| 2015 | 324 | 113 | € 15.207,- | € 1.511,- |
| 2015 | 325 | 114 | € 15.209,- | € 1.506,- |
| 2016 | 92 | 40 | € 16.325,- | € 1.241,- |
| 2016 | 92 | 40 | € 16.325,- | € 1.241,- |
| 2017 | 18 | 9 | € 16.565,- | € 1.041,- |
| 2017 | 17 | 8 | € 16.558,- | € 1.079,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZD-924-L | |||
| K-549-HD | |||
| HG-087-Z | |||
| KGG-78-D | |||
| 9-TVJ-62 | |||
| J-575-VD | |||
| J-793-KF | |||
| HG-369-F | |||
| X-584-RT | |||
| KGR-95-N | |||
| 38-TNP-6 | |||
| HZ-392-H | |||
| G-059-VZ | |||
| KFV-35-T | |||
| Z-830-KD | |||
| 96-TNS-7 | |||
| H-346-ZX | |||
| G-473-BS | |||
| KHL-44-F | |||
| GPV-51-N | |||
| 80-TXH-6 | |||
| 2-KVJ-27 | |||
| T-175-XB | |||
| GDS-71-F | |||
| 87-PGZ-4 | |||
| 63-PGK-8 | |||
| 8-KHN-20 | |||
| 24-RFJ-7 | |||
| 1-XGG-21 | |||
| 14-NVG-2 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 8-KGP-40 | 2026-04-29 | |||
| JT-243-T | 2026-04-26 | |||
| 73-XTJ-5 | 2026-05-22 | |||
| H-150-VP | 2026-05-23 | |||
| GG-554-L | 2026-05-05 | |||
| JHL-53-F | 2026-05-11 | |||
| S-956-GZ | 2026-05-20 | |||
| S-679-BS | 2026-05-21 | |||
| GF-440-F | 2026-05-22 | |||
| 64-PFH-2 | 2026-05-21 | |||
| L-329-RD | 2026-05-19 | |||
| 31-PSJ-5 | 2026-05-23 | |||
| 46-NPF-8 | 2026-05-16 | |||
| P-413-NH | 2026-05-16 | |||
| 37-PFH-3 | 2026-05-14 | |||
| 95-NTH-3 | 2026-05-13 | |||
| PF-229-P | 2026-05-16 | |||
| 79-PPX-8 | 2026-05-14 | |||
| R-521-BB | 2026-05-10 | |||
| 59-XGR-2 | 2026-05-09 | |||
| 04-SPG-6 | 2026-05-19 | |||
| 77-NNL-3 | 2026-05-15 | |||
| 67-NSZ-5 | 2026-05-09 | |||
| 41-RTH-1 | 2026-05-17 | |||
| 32-RZL-2 | 2026-05-08 | |||
| JZ-585-X | 2026-05-11 | |||
| 32-NHR-1 | 2026-05-06 | |||
| 63-RSF-6 | 2026-05-04 | |||
| RT-423-V | 2026-05-05 | |||
| TN-816-B | 2026-05-01 |