Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 40.430
€ 5.063,-
Nee
2015
2024-01-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken GP-518-P is op kenteken gezet in 2015. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz bedroeg € 40.430. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 156 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1595 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Met een massa van 1.370 kg is deze auto solide gebouwd. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 13-07-2015. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 157 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1370 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1935 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-07-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-07-17 |
| APK vervaldatum | 2027-01-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz A-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden.
Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de stuurkolom controleren en indien nodig aanpassen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 706 |
| Periode | 2013-01-16 - 2018-03-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 663 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Aantal import auto's | 325 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Import percentage | 49% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 298 | 142 | € 39.963,- | € 2.555,- |
| 2013 | 298 | 142 | € 39.963,- | € 2.555,- |
| 2014 | 146 | 72 | € 39.462,- | € 3.184,- |
| 2014 | 146 | 72 | € 39.462,- | € 3.184,- |
| 2014 | 90 | 43 | € 43.002,- | € 3.005,- |
| 2015 | 230 | 113 | € 43.657,- | € 2.346,- |
| 2015 | 63 | 29 | € 42.250,- | € 3.025,- |
| 2015 | 64 | 30 | € 42.146,- | € 2.984,- |
| 2016 | 71 | 38 | € 42.805,- | € 2.520,- |
| 2016 | 70 | 37 | € 42.711,- | € 2.551,- |
| 2016 | 332 | 153 | € 46.171,- | € 2.342,- |
| 2017 | 68 | 34 | € 42.654,- | € 3.351,- |
| 2017 | 273 | 128 | € 45.263,- | € 2.862,- |
| 2017 | 68 | 34 | € 42.654,- | € 3.351,- |
| 2018 | 16 | 9 | € 42.187,- | € 3.488,- |
| 2018 | 106 | 50 | € 44.525,- | € 3.575,- |
| 2018 | 16 | 9 | € 42.187,- | € 3.488,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SX-639-D | |||
| JP-596-X | |||
| XN-249-S | |||
| XF-624-D | |||
| K-448-SX | |||
| R-216-DK | |||
| TD-457-F | |||
| K-462-SG | |||
| TZ-077-G | |||
| G-665-PP | |||
| K-753-TN | |||
| G-538-FB | |||
| GBV-24-J | |||
| P-288-TZ | |||
| Z-522-KS | |||
| ND-331-X | |||
| L-133-TS | |||
| ZB-614-X | |||
| XP-093-F | |||
| KG-574-Z | |||
| N-396-KJ | |||
| X-667-HX | |||
| J-444-HD | |||
| L-173-XV | |||
| JS-520-P | |||
| H-958-PX | |||
| K-373-KV | |||
| ZG-106-Z | |||
| 2-TJT-20 | |||
| GPP-13-V |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-501-KL | 2026-05-15 | |||
| GTN-04-X | 2026-04-17 | |||
| JZK-12-S | 2026-04-16 | |||
| TZ-557-Z | 2026-04-15 | |||
| R-314-JG | 2026-05-15 | |||
| ZR-407-D | 2026-05-15 | |||
| H-717-ZL | 2026-05-14 | |||
| HPT-87-S | 2026-05-12 | |||
| H-180-TK | 2026-05-10 | |||
| KF-585-H | 2026-05-10 | |||
| HHH-25-T | 2026-05-07 | |||
| 3-SFK-74 | 2026-05-04 | |||
| G-388-NL | 2026-05-17 | |||
| N-500-LZ | 2026-04-24 | |||
| TR-451-R | 2026-04-23 | |||
| TF-960-V | 2026-04-08 | |||
| ZH-985-H | 2026-04-24 | |||
| KD-172-S | 2026-04-15 | |||
| S-341-VL | 2026-04-15 | |||
| X-141-SV | 2026-03-26 | |||
| T-008-GR | 2026-04-07 | |||
| ZB-432-H | 2026-05-06 | |||
| L-851-DG | 2026-04-02 | |||
| L-605-RS | 2026-03-26 | |||
| S-172-BB | 2026-03-10 | |||
| JXF-16-B | 2026-03-23 | |||
| K-764-NJ | 2026-03-19 | |||
| N-778-HD | 2026-03-18 | |||
| P-162-ZX | 2026-03-10 | |||
| R-573-PP | 2026-03-07 |