Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.141,-
Nee
2003
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken 99-NK-KF is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 64 pk. De motor heeft een inhoud van 1198 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Met 1.083 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 383 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 64 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1248 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1550 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-30 |
| APK vervaldatum | 2027-06-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.498 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
10 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.498,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 194.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 20 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 945 |
| Periode | 2001-11-08 - 2007-11-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4981 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 581 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 39 | 18 | € 2.695,- | |
| 2001 | 39 | 18 | € 2.695,- | |
| 2002 | 3001 | 207 | € 2.912,- | |
| 2002 | 3001 | 207 | € 2.912,- | |
| 2003 | 1622 | 308 | € 16.246,- | € 2.909,- |
| 2003 | 1621 | 307 | € 16.246,- | € 2.910,- |
| 2004 | 300 | 46 | € 16.043,- | € 2.860,- |
| 2004 | 300 | 46 | € 16.043,- | € 2.860,- |
| 2005 | 18 | 2 | € 3.036,- | |
| 2005 | 18 | 2 | € 3.036,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.079,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.079,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 42-LG-GR | |||
| 72-NJ-GK | |||
| 43-JV-GD | |||
| 70-LH-DF | |||
| 58-JV-GB | |||
| 20-LF-LN | |||
| 55-JF-GL | |||
| 54-LV-FT | |||
| 55-JJ-TN | |||
| 77-NB-XG | |||
| 79-LG-DF | |||
| 19-JF-LL | |||
| 24-JD-GR | |||
| 31-JR-VT | |||
| 73-LG-TZ | |||
| 84-NGP-7 | |||
| 22-JS-JB | |||
| 62-LF-SX | |||
| 60-LG-VT | |||
| 33-LS-FL | |||
| 75JBJD | |||
| 88JHRS | |||
| 87-LX-GK | |||
| 68-JL-DJ | |||
| 39-JT-NX | |||
| 83-JN-LV | |||
| 80-LB-VP | |||
| 3KRH42 | |||
| 16-JV-DT | |||
| 29-LV-HJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 06-JR-SF | 2026-05-18 | |||
| 26-JS-ZF | 2026-05-19 | |||
| 16-LH-BZ | 2026-05-18 | |||
| 12-JH-VZ | 2026-05-05 | |||
| 78-LP-PD | 2026-05-09 | |||
| 93-NK-RP | 2026-05-13 | |||
| 97-LD-ZH | 2026-05-04 | |||
| 85-JR-TH | 2026-05-21 | |||
| 11-JF-VF | 2026-05-04 | |||
| 22-JJ-SB | 2026-04-23 | |||
| 72-LH-DG | 2026-05-19 | |||
| 29-JN-KF | 2026-04-28 | |||
| 02-JH-DR | 2026-04-20 | |||
| 98-LP-SG | 2026-04-21 | |||
| 64-LG-DG | 2026-05-01 | |||
| 40-LF-LN | 2026-05-07 | |||
| 96-LF-SB | 2026-04-15 | |||
| 04-GHT-9 | 2026-04-13 | |||
| NZ-052-B | 2026-04-16 | |||
| ZR-340-H | 2026-04-24 | |||
| 14-JP-RS | 2026-04-13 | |||
| 84-ND-FX | 2026-05-19 | |||
| 48-LS-VP | 2026-05-12 | |||
| 52-HV-LK | 2026-04-16 | |||
| 20-LF-VN | 2026-04-05 | |||
| 67-LB-JB | 2026-05-16 | |||
| 32-JR-VT | 2026-05-08 | |||
| 70-PL-XK | 2026-04-20 | |||
| 10-JT-ZS | 2026-04-27 | |||
| 66-JP-TV | 2026-04-14 |