Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.127,-
Nee
2007
2021-02-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Cabriolet met kenteken 98-XT-LJ is op kenteken gezet in 2007. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 146 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1999 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.3 liter per 100 km. Dankzij 1.536 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 1930 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 26-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2021-02-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-09-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-09-28 |
| APK vervaldatum | 2026-06-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
27 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1190 |
| Periode | 2007-06-29 - 2012-01-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2007 | 38 | 0 | € 9.355,- | |
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2008 | 89 | 9 | € 43.950,- | € 7.992,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2009 | 59 | 3 | € 35.380,- | € 8.046,- |
| 2009 | 148 | 16 | € 31.791,- | € 6.731,- |
| 2009 | 149 | 17 | € 31.791,- | € 6.733,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 34 | 3 | € 37.059,- | € 8.659,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2011 | 74 | 1 | € 33.202,- | € 10.729,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 32.362,- | € 10.731,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JT-395-K | 2026-05-13 | |||
| 69-SXS-2 | 2026-05-17 | |||
| 95-GDD-1 | 2026-05-10 | |||
| P-696-HN | 2026-05-21 | |||
| KN-189-B | 2026-05-05 | |||
| N-854-BX | 2026-04-24 | |||
| 30-KKD-3 | 2026-04-01 | |||
| 10-ZD-JH | 2026-04-17 | |||
| 21-RJT-2 | 2026-04-14 | |||
| 82-ZD-XL | 2026-03-30 | |||
| 82-GPR-6 | 2026-03-27 | |||
| 48-XZ-HD | 2026-03-14 | |||
| 43-XX-DJ | 2026-03-22 | |||
| 19-HNK-4 | 2026-03-05 | |||
| 65-LXV-6 | 2026-03-01 | |||
| 51-XX-ZJ | 2026-03-13 | |||
| 57-ZB-HR | 2025-02-08 | |||
| 18-ZF-FN | 2021-03-11 | |||
| 83-ZJ-FP | 2024-12-03 | |||
| 13-GSH-5 | 2023-09-16 | |||
| 30-GZN-2 | 2025-07-24 | |||
| K-788-PD | 2021-03-08 | |||
| 13-ZD-XP | 2023-09-12 | |||
| GGR-69-V | 2025-07-01 | |||
| 38-NDP-3 | 2024-04-30 | |||
| 81-XK-VN | 2021-04-02 | |||
| 77-JFG-9 | 2025-04-20 | |||
| 88-ZF-FN | 2023-09-21 | |||
| 83-JGV-8 | 2025-03-27 | |||
| 42-JHJ-2 | 2025-02-23 |