Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.803,-
Nee
2003
2026-04-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken 98-LP-SG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 64 pk. Dit model beschikt over een 1198 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.083 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-05-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 64 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1248 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1550 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-15 |
| APK vervaldatum | 2027-05-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.498 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Eigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.498,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 194.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 20 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 945 |
| Periode | 2001-11-08 - 2007-11-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4981 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 581 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 39 | 18 | € 2.695,- | |
| 2001 | 39 | 18 | € 2.695,- | |
| 2002 | 3001 | 207 | € 2.912,- | |
| 2002 | 3001 | 207 | € 2.912,- | |
| 2003 | 1622 | 308 | € 16.246,- | € 2.909,- |
| 2003 | 1621 | 307 | € 16.246,- | € 2.910,- |
| 2004 | 300 | 46 | € 16.043,- | € 2.860,- |
| 2004 | 300 | 46 | € 16.043,- | € 2.860,- |
| 2005 | 18 | 2 | € 3.036,- | |
| 2005 | 18 | 2 | € 3.036,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.079,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.079,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 19-JF-LL | |||
| 55-JJ-TN | |||
| 84-NGP-7 | |||
| 54-LV-FT | |||
| 22-JS-JB | |||
| 79-LG-DF | |||
| 73-LG-TZ | |||
| 24-JD-GR | |||
| 31-JR-VT | |||
| 55-JF-GL | |||
| 60-LG-VT | |||
| 62-LF-SX | |||
| 33-LS-FL | |||
| 20-LF-LN | |||
| 75JBJD | |||
| 88JHRS | |||
| 70-LH-DF | |||
| 58-JV-GB | |||
| 87-LX-GK | |||
| 72-NJ-GK | |||
| 43-JV-GD | |||
| 68-JL-DJ | |||
| 39-JT-NX | |||
| 42-LG-GR | |||
| 83-JN-LV | |||
| 80-LB-VP | |||
| 3KRH42 | |||
| 16-JV-DT | |||
| 29-LV-HJ | |||
| 77-NB-XG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 26-JS-ZF | 2026-05-19 | |||
| 85-JR-TH | 2026-05-21 | |||
| 93-NK-RP | 2026-05-13 | |||
| 78-LP-PD | 2026-05-09 | |||
| 72-LH-DG | 2026-05-19 | |||
| 11-JF-VF | 2026-05-04 | |||
| 12-JH-VZ | 2026-05-05 | |||
| 40-LF-LN | 2026-05-07 | |||
| 29-JN-KF | 2026-04-28 | |||
| 64-LG-DG | 2026-05-01 | |||
| ZR-340-H | 2026-04-24 | |||
| 02-JH-DR | 2026-04-20 | |||
| 06-JR-SF | 2026-05-18 | |||
| NZ-052-B | 2026-04-16 | |||
| 16-LH-BZ | 2026-05-18 | |||
| 22-JJ-SB | 2026-04-23 | |||
| 96-LF-SB | 2026-04-15 | |||
| 70-PL-XK | 2026-04-20 | |||
| 52-HV-LK | 2026-04-16 | |||
| 14-JP-RS | 2026-04-13 | |||
| 97-LD-ZH | 2026-05-04 | |||
| 04-GHT-9 | 2026-04-13 | |||
| 66-JP-TV | 2026-04-14 | |||
| 67-LB-JB | 2026-05-16 | |||
| 84-ND-FX | 2026-05-19 | |||
| 96-LX-PN | 2026-04-12 | |||
| 61-NT-BB | 2026-04-08 | |||
| 48-LS-VP | 2026-05-12 | |||
| 32-JR-VT | 2026-05-08 | |||
| 10-JT-ZS | 2026-04-27 |