Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 17.318
€ 2.855,-
Nee
2009
2024-06-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken 98-KDT-6 is op kenteken gezet in 2009. Destijds had deze Kia een catalogusprijs van € 17.318 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 126 pk. De motor heeft een inhoud van 1591 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.245 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 19-10-2009. De huidige eigenaar heeft deze auto al 709 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 325 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 2.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 127 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1329 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1680 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-10-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-10-30 |
| APK vervaldatum | 2027-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
4 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 4.225,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 176.124 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 49 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1219 |
| Periode | 2008-12-24 - 2011-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2410 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 167 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 2 | 1 | € 2.854,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 2.854,- | |
| 2009 | 1260 | 94 | € 18.745,- | € 3.120,- |
| 2009 | 1259 | 93 | € 18.745,- | € 3.121,- |
| 2010 | 847 | 64 | € 18.960,- | € 3.434,- |
| 2010 | 847 | 64 | € 18.960,- | € 3.434,- |
| 2011 | 301 | 8 | € 18.130,- | € 3.613,- |
| 2011 | 301 | 8 | € 18.130,- | € 3.613,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 17-HRX-3 | |||
| 51-HNV-5 | |||
| 71-JPS-6 | |||
| 58-JJG-3 | |||
| 85-HTK-2 | |||
| KB-331-V | |||
| 35-HVG-6 | |||
| NF-619-S | |||
| 15-JKL-6 | |||
| 80-JJG-3 | |||
| 52-KHJ-8 | |||
| 2-KJV-68 | |||
| 76-JXL-5 | |||
| K-053-DV | |||
| RH-348-R | |||
| 18-JTF-9 | |||
| 22-KHS-5 | |||
| 72-JJS-4 | |||
| 25-JJV-5 | |||
| 17-KFR-5 | |||
| 03-KDT-7 | |||
| 39-JVK-2 | |||
| 18-HNV-6 | |||
| 44-JXV-4 | |||
| 99-JRF-9 | |||
| 78-JJG-3 | |||
| 93-KHB-2 | |||
| 45-JSP-9 | |||
| 06-KDF-9 | |||
| 52-HVG-6 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 50-JJL-1 | 2026-05-21 | |||
| 28-LVR-6 | 2026-05-21 | |||
| 48-KKZ-2 | 2026-05-20 | |||
| 27-NND-9 | 2026-05-15 | |||
| 10-KLX-8 | 2026-05-13 | |||
| 27-JJZ-6 | 2026-05-08 | |||
| PV-456-D | 2026-05-07 | |||
| 42-LLN-1 | 2026-05-05 | |||
| 24-JRJ-8 | 2026-05-02 | |||
| 54-NHZ-6 | 2026-05-02 | |||
| 43-HNV-5 | 2026-05-01 | |||
| 89-LTJ-9 | 2026-04-30 | |||
| 64-JJS-4 | 2026-04-27 | |||
| 77-JJS-4 | 2026-04-26 | |||
| 69-KHN-4 | 2026-04-25 | |||
| 33-LFR-5 | 2026-04-24 | |||
| 57-NXZ-6 | 2026-04-24 | |||
| 69-KBD-5 | 2026-04-23 | |||
| 44-HSF-4 | 2026-04-22 | |||
| JDV-25-Z | 2026-04-21 | |||
| GT-079-P | 2026-04-20 | |||
| 64-NZF-9 | 2026-04-20 | |||
| 85-HSN-6 | 2026-04-18 | |||
| 09-JZF-5 | 2026-04-18 | |||
| 53-KZT-5 | 2026-04-18 | |||
| 67-PDR-1 | 2026-04-16 | |||
| 84-PDX-5 | 2026-04-16 | |||
| 28-JJV-5 | 2026-04-13 | |||
| 20-HXL-2 | 2026-04-09 | |||
| 40-KKZ-2 | 2026-04-07 |