Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.378,-
Nee
2003
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fusion met kenteken 97-LR-NJ is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 80 pk. De motor heeft een inhoud van 1388 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met 1.166 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Deze auto werd op 08-04-2003 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig is al 7 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 11-02-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1214 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1605 kg |
| Lengte | 4,15 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,53 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-11 |
| APK vervaldatum | 2027-02-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fusion MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.342 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.340 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fusion
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
7 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.342,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 157.126 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1294 |
| Periode | 2002-09-17 - 2011-12-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 9697 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 240 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 25 | 1 | € 3.133,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 3.133,- | |
| 2003 | 770 | 11 | € 3.657,- | |
| 2003 | 770 | 11 | € 3.657,- | |
| 2004 | 388 | 34 | € 3.740,- | |
| 2004 | 85 | 2 | € 3.962,- | |
| 2004 | 388 | 34 | € 3.740,- | |
| 2005 | 935 | 32 | € 16.895,- | € 3.625,- |
| 2005 | 935 | 32 | € 16.895,- | € 3.625,- |
| 2005 | 64 | 3 | € 4.153,- | |
| 2006 | 2256 | 40 | € 3.343,- | |
| 2006 | 2256 | 40 | € 3.343,- | |
| 2006 | 104 | 10 | € 4.093,- | |
| 2007 | 2259 | 29 | € 19.660,- | € 3.476,- |
| 2007 | 107 | 11 | € 4.021,- | |
| 2007 | 2259 | 29 | € 19.660,- | € 3.476,- |
| 2008 | 1571 | 33 | € 16.790,- | € 3.335,- |
| 2008 | 1571 | 33 | € 16.790,- | € 3.335,- |
| 2008 | 44 | 2 | € 4.065,- | |
| 2009 | 686 | 34 | € 16.341,- | € 3.138,- |
| 2009 | 26 | 9 | € 20.113,- | € 3.413,- |
| 2009 | 686 | 34 | € 16.341,- | € 3.138,- |
| 2010 | 673 | 25 | € 17.406,- | € 3.187,- |
| 2010 | 11 | 3 | € 20.112,- | € 3.296,- |
| 2010 | 673 | 25 | € 17.406,- | € 3.187,- |
| 2011 | 134 | 1 | € 16.398,- | € 3.528,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 18.342,- | € 3.456,- |
| 2011 | 134 | 1 | € 16.398,- | € 3.528,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-815-KV | |||
| 42-TS-FJ | |||
| 87-TP-HS | |||
| 09-TH-KZ | |||
| 83-XL-XR | |||
| 98-RV-XD | |||
| 60-SR-PN | |||
| 57-NV-XZ | |||
| 87-GVH-7 | |||
| 51-TG-GZ | |||
| 70-RL-KV | |||
| 28-RL-PX | |||
| 99-XF-TR | |||
| 51-RR-ZD | |||
| 99-SL-VB | |||
| 67-SB-VG | |||
| 15-ZB-FH | |||
| 33-LL-GP | |||
| 90-GZD-7 | |||
| 45-SK-BK | |||
| 01-TN-JK | |||
| RG-174-F | |||
| 41-SX-JZ | |||
| RX-329-B | |||
| 99-TB-GS | |||
| 91-SZ-HS | |||
| 51-GXD-6 | |||
| 23-XG-DK | |||
| 39-TG-KK | |||
| 71-XH-ND |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 71-TN-DD | 2026-05-20 | |||
| 43-TD-NP | 2026-05-22 | |||
| 10-XR-PT | 2026-05-19 | |||
| 13-TR-DS | 2026-05-21 | |||
| 81-ZR-FH | 2026-05-18 | |||
| 33-TK-VK | 2026-05-20 | |||
| 99-XZ-XG | 2026-05-14 | |||
| 09-KXL-6 | 2026-05-12 | |||
| 32-XG-RN | 2026-05-18 | |||
| 52-NJ-SN | 2026-05-09 | |||
| 80-TR-JG | 2026-05-18 | |||
| 36-TR-DV | 2026-05-18 | |||
| 46-SJ-PT | 2026-05-20 | |||
| 70-XR-XR | 2026-05-11 | |||
| 74-TZ-HL | 2026-05-09 | |||
| 50-RN-PJ | 2026-05-09 | |||
| 22-TZ-VB | 2026-05-14 | |||
| 43-XD-DR | 2026-05-18 | |||
| 39-ZL-NX | 2026-05-16 | |||
| 14-XF-DD | 2026-05-15 | |||
| 75-GFK-3 | 2026-05-06 | |||
| 71-XD-XD | 2026-05-07 | |||
| 75-SK-LK | 2026-05-18 | |||
| 82-RB-BF | 2026-05-08 | |||
| 35-RJ-PK | 2026-05-08 | |||
| 38-TH-TN | 2026-05-06 | |||
| 31-HVX-5 | 2026-05-04 | |||
| 91-PK-LS | 2026-05-06 | |||
| 66-TL-NG | 2026-05-10 | |||
| 90-XT-LH | 2026-05-06 |