Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 84.150
€ 6.365,-
Nee
2013
2022-04-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Lexus RX met kenteken 95-ZRN-8 is op kenteken gezet in 2013. Destijds had deze Lexus een catalogusprijs van € 84.150 inclusief BTW en BPM. De motor levert een maximumvermogen van 249 pk. Dit model beschikt over een 3456 cc motor met 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Dankzij 2.185 kg voelt deze auto krachtig en solide. Sinds 1485 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 338 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 19.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3456 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 249 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 16 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2700 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,73 m |
| Wielbasis | 2,74 m |
| Tenaamstelling | 2022-04-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-01-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-01-08 |
| APK vervaldatum | 2027-04-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Lexus RX MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 19.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.119 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Lexus RX
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 19.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 197.199 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 952 |
| Periode | 2009-01-01 - 2016-11-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2185 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 69 |
| Aantal import auto's | 780 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 69 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 52 | 18 | € 89.305,- | € 9.756,- |
| 2010 | 555 | 175 | € 83.460,- | € 8.695,- |
| 2011 | 278 | 101 | € 85.420,- | € 8.486,- |
| 2012 | 457 | 168 | € 81.981,- | € 6.923,- |
| 2013 | 362 | 128 | € 82.292,- | € 5.801,- |
| 2014 | 279 | 112 | € 78.964,- | € 5.974,- |
| 2015 | 195 | 77 | € 80.962,- | € 5.807,- |
| 2016 | 7 | 1 | € 75.532,- | € 7.111,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JPV-80-J | |||
| GG-918-F | |||
| K-512-SF | |||
| JZS-07-P | |||
| 91-XXT-1 | |||
| 2-KBH-82 | |||
| 04-XLX-5 | |||
| KHJ-21-G | |||
| HLK-39-V | |||
| JJL-91-H | |||
| 4-XPX-23 | |||
| JBR-26-K | |||
| JLG-32-X | |||
| JBD-25-L | |||
| GR-010-G | |||
| 35-TFJ-6 | |||
| 19-SRR-8 | |||
| KHJ-49-J | |||
| H-489-VK | |||
| 30-XBK-9 | |||
| JGV-51-G | |||
| S-599-VV | |||
| 15-ZRS-9 | |||
| X-162-HB | |||
| HS-009-T | |||
| TF-934-X | |||
| 17-ZTL-5 | |||
| 33-TKR-1 | |||
| HF-256-F | |||
| 3-XFB-75 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-XVV-9 | 2026-05-16 | |||
| 31-LKJ-5 | 2026-05-16 | |||
| SZ-342-R | 2026-05-15 | |||
| Z-763-PD | 2026-05-15 | |||
| NK-799-G | 2026-04-07 | |||
| 56-SFB-4 | 2026-05-13 | |||
| 3-KZF-62 | 2026-05-02 | |||
| N-256-ZF | 2026-04-09 | |||
| 39-SPH-2 | 2026-04-24 | |||
| 75-PNP-1 | 2026-04-22 | |||
| SK-382-J | 2026-03-29 | |||
| 1-ZLS-87 | 2026-04-14 | |||
| 69-NDV-3 | 2026-04-13 | |||
| JSV-68-J | 2026-04-11 | |||
| TP-741-T | 2026-04-11 | |||
| GB-253-N | 2026-04-08 | |||
| 83-PHF-5 | 2026-04-04 | |||
| 84-XDV-8 | 2026-03-28 | |||
| GD-343-H | 2026-03-27 | |||
| 2-KKB-93 | 2026-03-25 | |||
| 13-LBZ-5 | 2026-03-16 | |||
| JP-533-J | 2026-03-31 | |||
| NL-904-D | 2026-03-10 | |||
| 3-SRB-08 | 2023-10-16 | |||
| KF-305-X | 2020-05-01 | |||
| 3-KFS-19 | 2020-12-26 | |||
| P-896-VN | 2022-08-09 | |||
| 5-TJD-78 | 2022-09-19 | |||
| 11-ZRR-2 | 2025-11-21 | |||
| S-128-ZF | 2025-05-28 |