Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.462,-
Nee
2004
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 met kenteken 95-PT-KL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 73 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.114 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 18-11-2004. Sinds 5 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 165 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1182 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1507 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-24 |
| APK vervaldatum | 2026-11-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.574 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
8 dagen4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.574,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 136.836 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1184 |
| Periode | 2002-05-03 - 2010-03-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5764 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 607 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 452 | 47 | € 3.442,- | |
| 2002 | 2809 | 183 | € 2.978,- | |
| 2002 | 2809 | 183 | € 2.978,- | |
| 2003 | 1468 | 156 | € 17.445,- | € 3.602,- |
| 2003 | 5790 | 475 | € 14.877,- | € 2.939,- |
| 2003 | 5791 | 476 | € 14.877,- | € 2.940,- |
| 2004 | 1137 | 99 | € 3.631,- | |
| 2004 | 4430 | 399 | € 15.657,- | € 3.076,- |
| 2004 | 4430 | 399 | € 15.657,- | € 3.076,- |
| 2005 | 720 | 70 | € 18.722,- | € 3.990,- |
| 2005 | 3309 | 270 | € 16.379,- | € 3.343,- |
| 2005 | 3309 | 270 | € 16.379,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2863 | 283 | € 17.114,- | € 3.440,- |
| 2006 | 2863 | 283 | € 17.114,- | € 3.440,- |
| 2006 | 802 | 74 | € 20.390,- | € 4.372,- |
| 2007 | 2103 | 260 | € 17.182,- | € 3.351,- |
| 2007 | 2103 | 260 | € 17.182,- | € 3.351,- |
| 2007 | 476 | 46 | € 20.538,- | € 4.453,- |
| 2008 | 1931 | 251 | € 16.429,- | € 3.039,- |
| 2008 | 1930 | 250 | € 16.429,- | € 3.039,- |
| 2008 | 488 | 77 | € 20.364,- | € 4.337,- |
| 2009 | 1295 | 267 | € 16.469,- | € 2.832,- |
| 2009 | 1295 | 267 | € 16.469,- | € 2.832,- |
| 2009 | 210 | 37 | € 20.699,- | € 4.271,- |
| 2010 | 11 | 1 | € 20.991,- | € 3.963,- |
| 2010 | 296 | 27 | € 13.855,- | € 2.331,- |
| 2010 | 296 | 27 | € 13.855,- | € 2.331,- |
| 2011 | 5 | 1 | € 12.708,- | € 2.262,- |
| 2011 | 5 | 1 | € 12.708,- | € 2.262,- |
| 2014 | 1 | 0 | ||
| 2014 | 1 | 0 | ||
| 2024 | 206 | 24 | € 24.120,- | € 5.959,- |
| 2024 | 202 | 20 | € 24.110,- | € 6.049,- |
| 2025 | 925 | 166 | € 25.182,- | € 6.289,- |
| 2025 | 852 | 96 | € 25.223,- | € 6.640,- |
| 2026 | 71 | 0 | € 25.489,- | € 7.481,- |
| 2026 | 6 | 0 | € 25.604,- | € 7.674,- |
| 2026 | 47 | 0 | € 25.255,- | € 7.375,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 77-PP-LR | |||
| 32-NR-DS | |||
| 79-KBJ-7 | |||
| 35-RP-HN | |||
| 47-NF-SB | |||
| 75-PK-ST | |||
| 98-LF-PH | |||
| 34-TX-VT | |||
| 87-SN-RD | |||
| 08-ZB-FD | |||
| 61-NP-FR | |||
| 89-LZ-FN | |||
| 94-ZF-ND | |||
| 84-GLB-2 | |||
| 91-NG-VP | |||
| 52-GBT-4 | |||
| RN-641-G | |||
| 10-XS-TJ | |||
| 88-XS-SZ | |||
| 46-HGL-9 | |||
| 27-NB-GX | |||
| 22-HNB-3 | |||
| 06-JPZ-9 | |||
| 40-SB-ZZ | |||
| 61-XX-FP | |||
| 70-TP-BB | |||
| 80-JZZ-7 | |||
| 39-ZJ-ZK | |||
| 50-ZJ-HB | |||
| 35-SL-FX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-SH-GD | 2026-05-21 | |||
| 53-PH-VN | 2026-05-19 | |||
| 48-ZD-HT | 2026-05-19 | |||
| 78-GFF-3 | 2026-05-18 | |||
| 24-LJ-XK | 2026-05-18 | |||
| 41-NH-ZL | 2026-05-15 | |||
| 45-ST-PR | 2026-05-18 | |||
| 43-PD-HJ | 2026-05-12 | |||
| 40-HFN-7 | 2026-05-11 | |||
| 56-TN-FZ | 2026-05-10 | |||
| 57-PS-BZ | 2026-05-10 | |||
| 95-KTF-6 | 2026-05-10 | |||
| 71-KJX-9 | 2026-05-10 | |||
| 17-ZN-TL | 2026-05-10 | |||
| 22-RS-XG | 2026-05-21 | |||
| 04-XD-ZL | 2026-05-10 | |||
| 04-ZP-SN | 2026-05-19 | |||
| 87-PR-HZ | 2026-05-09 | |||
| 1-XSF-24 | 2026-05-09 | |||
| 27-RX-XF | 2026-05-10 | |||
| 69-TS-KL | 2026-05-06 | |||
| 06-SJ-XL | 2026-05-20 | |||
| 27-LF-VZ | 2026-05-08 | |||
| 57-NP-FS | 2026-05-05 | |||
| 49-RR-LT | 2026-05-15 | |||
| 89-LK-RF | 2026-05-21 | |||
| 48-RD-FF | 2026-05-05 | |||
| 68-SX-BP | 2026-05-10 | |||
| 94-PVX-9 | 2026-05-04 | |||
| 92-RD-ZD | 2026-05-19 |