Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 11.378
Nee
2010
2023-01-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 95-NPL-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2010. De nieuwwaarde van deze Smart bedroeg € 11.378. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 61 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.4 l/100 km. Dankzij 825 kg ligt deze auto soepel op de weg. Deze auto werd op 19-10-2010 voor het eerst geregistreerd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1220 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-01-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 61 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 825 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1020 kg |
| Lengte | 2,70 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 1,87 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-10-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-10-21 |
| APK vervaldatum | 2027-01-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo coupe
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 3.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 3.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 124.175 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1078 |
| Periode | 2009-10-29 - 2015-12-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1444 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 67 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 14 | 3 | € 9.132,- | |
| 2010 | 305 | 19 | € 10.586,- | |
| 2011 | 436 | 9 | € 11.386,- | |
| 2012 | 326 | 19 | € 10.838,- | |
| 2013 | 229 | 10 | € 11.246,- | € 294,- |
| 2014 | 125 | 6 | € 12.269,- | € 886,- |
| 2015 | 9 | 1 | € 12.992,- | € 1.668,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 35-NBR-4 | |||
| 4-SGJ-47 | |||
| 5-KBJ-73 | |||
| 26-SZX-3 | |||
| 76-ZJP-2 | |||
| 93-PKB-8 | |||
| 84-PGF-2 | |||
| 11-NHX-2 | |||
| HBS-46-V | |||
| JFR-88-K | |||
| 2-TJT-01 | |||
| 4-KFB-03 | |||
| 73-RNR-5 | |||
| 85-RPN-6 | |||
| 27-PJS-3 | |||
| 49-KLV-2 | |||
| 26-PPK-4 | |||
| 31-SKX-7 | |||
| 54-PND-1 | |||
| 80-SLH-4 | |||
| 44-PLB-7 | |||
| 64-PBZ-5 | |||
| 00-NND-2 | |||
| 4-KFB-02 | |||
| 92-KTX-1 | |||
| 90-PHR-9 | |||
| 88-XGJ-8 | |||
| 74-ZDT-6 | |||
| 3-SLG-66 | |||
| 53-LHB-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-SGL-4 | 2026-05-19 | |||
| 8-KNH-70 | 2026-05-19 | |||
| 87-TJK-5 | 2026-05-11 | |||
| 05-LZX-8 | 2026-05-02 | |||
| 1-TJT-55 | 2026-05-09 | |||
| 65-ZPV-8 | 2026-05-09 | |||
| JXD-92-L | 2026-05-09 | |||
| 53-SPT-1 | 2026-04-11 | |||
| 09-XVL-8 | 2026-05-21 | |||
| SJ-262-L | 2026-04-11 | |||
| 86-PGZ-2 | 2026-04-07 | |||
| 86-TLD-1 | 2026-03-31 | |||
| 7-XLL-89 | 2026-04-18 | |||
| 30-NRJ-2 | 2026-04-16 | |||
| 4-XNB-20 | 2026-03-25 | |||
| 76-PKG-1 | 2026-03-24 | |||
| NK-270-N | 2026-04-04 | |||
| 11-NFB-8 | 2026-03-24 | |||
| 45-SGH-4 | 2026-03-06 | |||
| 7-TPS-73 | 2026-03-16 | |||
| 06-NTS-9 | 2026-03-06 | |||
| 55-NDS-2 | 2026-02-25 | |||
| 53-NGZ-6 | 2026-02-27 | |||
| 64-SJZ-9 | 2024-12-11 | |||
| 48-SKX-7 | 2021-01-28 | |||
| 58-PVR-7 | 2021-10-15 | |||
| 29-PBK-4 | 2023-05-15 | |||
| 23-LLB-2 | 2023-01-14 | |||
| 79-RKP-4 | 2024-04-12 | |||
| 76-SNZ-4 | 2020-07-29 |