Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.920
Nee
2014
2026-04-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Panda met kenteken 9-XVH-01 is afkomstig uit het bouwjaar 2014. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Fiat was € 10.920. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 964 cm³, verdeeld over 2 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 3.8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.030 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 31-10-2014. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-07-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 4.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 964 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1030 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Lengte | 3,65 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-10-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-10-31 |
| APK vervaldatum | 2026-07-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Panda
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 4.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 131.928 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 119 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1010 |
| Periode | 2014-02-27 - 2018-09-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4089 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 2511 | 0 | € 10.959,- | |
| 2014 | 2511 | 0 | € 10.959,- | |
| 2015 | 905 | 5 | € 11.519,- | € 1.084,- |
| 2015 | 905 | 5 | € 11.519,- | € 1.084,- |
| 2016 | 357 | 0 | € 11.942,- | € 1.246,- |
| 2016 | 357 | 0 | € 11.942,- | € 1.246,- |
| 2017 | 301 | 0 | € 11.667,- | € 1.297,- |
| 2017 | 301 | 0 | € 11.667,- | € 1.297,- |
| 2018 | 15 | 0 | € 12.036,- | € 1.427,- |
| 2018 | 15 | 0 | € 12.036,- | € 1.427,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 5-TKH-27 | |||
| 8-XVH-72 | |||
| 8-TXK-82 | |||
| 9-XZS-67 | |||
| 9-TZJ-05 | |||
| 6-XPV-26 | |||
| 7-XFH-52 | |||
| 3-TNX-82 | |||
| 2-TST-83 | |||
| 4-TNX-17 | |||
| 9-XVR-42 | |||
| 6-TTT-96 | |||
| 3-TNX-53 | |||
| 4-TNX-25 | |||
| 2-XDN-57 | |||
| 8-XZN-10 | |||
| 6-XDT-38 | |||
| 3-XHP-03 | |||
| 9-TXK-22 | |||
| 6-XKR-50 | |||
| 7-XJJ-55 | |||
| 5-XDT-79 | |||
| 3-TNX-64 | |||
| 6-XKR-35 | |||
| 9-TXK-18 | |||
| 9-TXF-44 | |||
| 8-TPD-20 | |||
| 2-TST-88 | |||
| 8-TXR-45 | |||
| 5-TPL-38 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 2-TRP-12 | 2026-05-21 | |||
| 5-ZKG-09 | 2026-05-21 | |||
| HK-261-L | 2026-05-21 | |||
| JB-580-R | 2026-05-21 | |||
| GH-729-F | 2026-05-20 | |||
| 8-TXR-46 | 2026-05-19 | |||
| 3-XHP-53 | 2026-05-19 | |||
| 8-TNG-92 | 2026-05-19 | |||
| NR-951-X | 2026-05-19 | |||
| HD-196-B | 2026-05-18 | |||
| 1-ZDK-79 | 2026-05-17 | |||
| KV-052-T | 2026-05-17 | |||
| 2-TZN-04 | 2026-05-16 | |||
| GJ-824-X | 2026-05-16 | |||
| 3-XHP-10 | 2026-05-15 | |||
| 4-ZKG-99 | 2026-05-15 | |||
| 4-TNX-10 | 2026-05-15 | |||
| 9-XXN-57 | 2026-05-15 | |||
| 8-TPD-56 | 2026-05-14 | |||
| 1-ZHX-17 | 2026-05-12 | |||
| 6-XKV-11 | 2026-05-11 | |||
| 6-XKV-20 | 2026-05-10 | |||
| 3-XHP-68 | 2026-05-09 | |||
| 6-ZKG-35 | 2026-05-08 | |||
| 2-XDN-30 | 2026-05-08 | |||
| 1-ZKS-50 | 2026-05-08 | |||
| 4-TNX-34 | 2026-05-07 | |||
| 9XGH07 | 2026-05-06 | |||
| GN-162-N | 2026-05-06 | |||
| 3-TST-39 | 2026-05-05 |