Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.867,-
Ja, 2013
2010
2022-06-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Adria Mobil Coral S 670sl met kenteken 9-KKS-20 is afkomstig uit het bouwjaar 2010. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2287 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Met 3.031 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 16-05-2013. Dit voertuig is al 1437 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-06-2025. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 14.700.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2287 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 3031 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 8,24 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,79 m |
| Wielbasis | 4,04 m |
| Tenaamstelling | 2022-06-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-04-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-06-06 |
| APK vervaldatum | 2025-06-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Adria Mobil Coral S 670sl
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
3 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1213 |
| Periode | 2009-03-25 - 2013-04-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 137 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 55 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 22 | 10 | € 27.025,- | € 10.030,- |
| 2009 | 22 | 10 | € 27.025,- | € 10.030,- |
| 2010 | 63 | 24 | € 49.769,- | € 9.988,- |
| 2010 | 63 | 24 | € 49.769,- | € 9.988,- |
| 2011 | 37 | 14 | € 50.638,- | € 9.996,- |
| 2011 | 37 | 14 | € 50.638,- | € 9.996,- |
| 2012 | 9 | 4 | € 42.465,- | € 10.411,- |
| 2012 | 9 | 4 | € 42.465,- | € 10.411,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 10.723,- | |
| 2013 | 6 | 3 | € 10.723,- |