Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.081,-
Nee
2008
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Twingo met kenteken 89-GGJ-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 58 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1149 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.000 kg is deze auto solide gebouwd. Deze auto werd op 12-06-2008 voor het eerst geregistreerd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 18 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 358 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 59 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1080 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1345 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-06-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-06-19 |
| APK vervaldatum | 2027-05-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Twingo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 2.299 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.213 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Twingo
Eigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
19 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 2.299,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 171.144 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 333 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1117 |
| Periode | 2007-06-14 - 2011-06-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13740 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 1491 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 400 | 137 | € 9.719,- | € 1.230,- |
| 2007 | 400 | 137 | € 9.719,- | € 1.230,- |
| 2008 | 7648 | 574 | € 11.277,- | € 983,- |
| 2008 | 7646 | 573 | € 11.277,- | € 983,- |
| 2009 | 4807 | 452 | € 9.149,- | € 901,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 928,- | |
| 2010 | 803 | 287 | € 9.515,- | € 1.136,- |
| 2010 | 803 | 287 | € 9.515,- | € 1.136,- |
| 2011 | 82 | 41 | € 10.099,- | € 1.417,- |
| 2011 | 82 | 41 | € 10.099,- | € 1.417,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 81-HZH-9 | |||
| 13-GBH-6 | |||
| 41-ZK-XT | |||
| 64-JRF-2 | |||
| 21-ZP-PJ | |||
| 03-ZR-DD | |||
| 56-LRV-9 | |||
| 54-JRH-1 | |||
| 75-HJG-2 | |||
| 79-GBR-2 | |||
| PR-899-H | |||
| 09-JRB-1 | |||
| 30-HKV-9 | |||
| 40-HGT-8 | |||
| 60-JXH-1 | |||
| GX-417-G | |||
| 21-ZJ-FX | |||
| 34-JVP-7 | |||
| 13-JXR-3 | |||
| RX-203-P | |||
| G-166-DH | |||
| TT-135-F | |||
| 65-ZH-ND | |||
| 78-HFV-5 | |||
| 40-HKJ-4 | |||
| 59-HHF-5 | |||
| KH-273-P | |||
| 43-HJR-4 | |||
| 02-HPF-2 | |||
| 39-GRL-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 71-KGB-2 | 2026-05-19 | |||
| 37-GHV-9 | 2026-05-19 | |||
| 54-ZD-TL | 2026-05-18 | |||
| 56-KBH-9 | 2026-05-18 | |||
| 44-GJF-2 | 2026-05-21 | |||
| 07-GHB-7 | 2026-05-16 | |||
| 17-KHF-3 | 2026-05-15 | |||
| JL-165-H | 2026-05-19 | |||
| 60-HBT-5 | 2026-05-15 | |||
| 03-KDS-3 | 2026-05-17 | |||
| 08-HRV-4 | 2026-05-20 | |||
| 01-GXV-4 | 2026-05-12 | |||
| 05-ZL-GB | 2026-05-20 | |||
| 99-KDV-7 | 2026-05-16 | |||
| 42-HGZ-6 | 2026-05-15 | |||
| 16-GNF-7 | 2026-05-09 | |||
| 56-LSP-9 | 2026-05-15 | |||
| 80-GVK-3 | 2026-05-11 | |||
| 35-GTP-4 | 2026-05-10 | |||
| KX-501-G | 2026-05-07 | |||
| ZF-340-K | 2026-05-12 | |||
| 54-ZJ-SN | 2026-05-14 | |||
| 75-ZK-FS | 2026-05-05 | |||
| 00-GVR-6 | 2026-05-08 | |||
| 45-JRF-2 | 2026-05-05 | |||
| 27-ZP-VR | 2026-05-05 | |||
| 92-GVR-5 | 2026-05-16 | |||
| 15-JXB-7 | 2026-05-03 | |||
| 65-ZK-XT | 2026-05-05 | |||
| JG-886-J | 2026-05-02 |