Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.411,-
Nee
2002
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Arosa met kenteken 87-JT-XL is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.021 kg voor optimale prestaties. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 26-08-2002. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 121 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1057 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1410 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-30 |
| APK vervaldatum | 2026-09-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Arosa hatchback
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.295 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Arosa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenHuidige eigenaar
13 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 754 |
| Periode | 2001-01-08 - 2005-06-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 289 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 123 | 1 | € 3.091,- | |
| 2001 | 123 | 1 | € 3.091,- | |
| 2002 | 61 | 0 | € 3.280,- | |
| 2002 | 61 | 0 | € 3.280,- | |
| 2003 | 41 | 1 | € 3.365,- | |
| 2003 | 41 | 1 | € 3.365,- | |
| 2004 | 38 | 2 | € 3.182,- | |
| 2004 | 38 | 2 | € 3.182,- | |
| 2005 | 26 | 1 | € 2.858,- | |
| 2005 | 26 | 1 | € 2.858,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 74-LZ-DT | 2026-05-16 | |||
| 48-HD-RF | 2026-05-15 | |||
| 12-PL-BF | 2026-05-13 | |||
| 87-HD-BG | 2026-04-30 | |||
| 45-PG-VR | 2026-05-18 | |||
| 07-PZ-RS | 2026-04-16 | |||
| 85HVFP | 2021-03-20 | |||
| 33-JG-ST | 2024-06-09 | |||
| 88-JR-FK | 2025-12-20 | |||
| 48-HS-GX | 2022-05-09 | |||
| 57-HB-DT | 2022-08-25 | |||
| 15-JX-RN | 2022-08-27 | |||
| 05-JS-BL | 2021-05-28 | |||
| 48-GX-RJ | 2021-02-15 | |||
| 42-JH-RX | 2021-02-12 | |||
| 67-JS-VV | 2021-04-14 | |||
| 36HGLB | 2020-10-19 | |||
| 73-LP-SJ | 2024-12-12 | |||
| 17-HH-SX | 2022-02-18 | |||
| 89-LR-XL | 2022-04-08 | |||
| 97PVFS | 2022-07-22 | |||
| 12-PV-RT | 2025-11-02 | |||
| 06PLBF | 2021-04-03 | |||
| 01HXPB | 2021-09-06 | |||
| 28-LH-JB | 2025-07-18 | |||
| 12-PJ-KN | 2021-03-16 | |||
| 21-JS-RZ | 2021-02-20 | |||
| 24-JZ-XJ | 2024-10-14 | |||
| 01-GX-VR | 2022-11-27 | |||
| 92RPLB | 2022-02-24 |