Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.762,-
Nee
2005
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Ka met kenteken 84-RX-GG is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Met slechts 962 kg is deze auto licht en wendbaar. Sinds 8 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 250 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1020 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1265 kg |
| Lengte | 3,65 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-09-30 |
| APK vervaldatum | 2027-01-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Ka hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.295 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Ka
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
15 dagen5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 112.403 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 905 |
| Periode | 2002-12-18 - 2009-08-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 21380 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 298 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 19 | 0 | € 1.624,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 1.624,- | |
| 2003 | 1137 | 6 | € 1.489,- | |
| 2003 | 1137 | 6 | € 1.489,- | |
| 2004 | 1244 | 16 | € 1.547,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 1.582,- | |
| 2005 | 2446 | 25 | € 1.401,- | |
| 2005 | 2446 | 25 | € 1.401,- | |
| 2006 | 5139 | 84 | € 1.525,- | |
| 2006 | 5139 | 84 | € 1.525,- | |
| 2007 | 5576 | 111 | € 10.995,- | € 1.628,- |
| 2007 | 5576 | 111 | € 10.995,- | € 1.628,- |
| 2008 | 5618 | 55 | € 9.432,- | € 1.645,- |
| 2008 | 5618 | 55 | € 9.432,- | € 1.645,- |
| 2009 | 201 | 1 | € 9.399,- | € 1.679,- |
| 2009 | 201 | 1 | € 9.399,- | € 1.679,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 55-TL-XN | |||
| 10-RH-TP | |||
| 24-TH-RJ | |||
| 21-XH-RH | |||
| 87-XX-TK | |||
| 51-TN-DF | |||
| 27-XB-XL | |||
| 43-XN-XJ | |||
| 91-XN-XD | |||
| 40-ZD-JH | |||
| 27-LV-NZ | |||
| 59-TB-LN | |||
| 62-RF-KH | |||
| 16-TK-RR | |||
| 61-GKH-6 | |||
| 65-SX-KD | |||
| 48-XF-RX | |||
| 14-SJ-VF | |||
| 22-GJN-9 | |||
| 80-RK-KP | |||
| 51-PL-XB | |||
| 61-XG-GT | |||
| 45-TF-HK | |||
| 07-TL-KK | |||
| 22-ZR-ZP | |||
| 98-XH-PJ | |||
| 25-GJN-5 | |||
| 49-GZD-7 | |||
| 61-GDP-7 | |||
| 26-LZ-PV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-XN-XG | 2026-05-21 | |||
| 58-TK-ZK | 2026-05-19 | |||
| 69-XB-XL | 2026-05-19 | |||
| 06-SX-KD | 2026-05-20 | |||
| 88-XH-PK | 2026-05-20 | |||
| 70-GDB-8 | 2026-05-16 | |||
| 78-SP-ZK | 2026-05-18 | |||
| 64-ZF-XL | 2026-05-19 | |||
| 27-TJ-BV | 2026-05-15 | |||
| 89-RH-BK | 2026-05-19 | |||
| 35-XK-VJ | 2026-05-18 | |||
| 13-HZX-5 | 2026-05-14 | |||
| 78-TR-FF | 2026-05-12 | |||
| 93-ZK-FF | 2026-05-17 | |||
| 57-GSH-6 | 2026-05-19 | |||
| 34-GSR-9 | 2026-05-16 | |||
| 37-TS-FL | 2026-05-16 | |||
| 71-GRD-2 | 2026-05-20 | |||
| 56-RF-LK | 2026-05-12 | |||
| 25-TB-LK | 2026-05-09 | |||
| 92-TG-SR | 2026-05-11 | |||
| 48-XF-RV | 2026-05-13 | |||
| 82-TG-LS | 2026-05-11 | |||
| 35-XH-PJ | 2026-05-16 | |||
| 93-XH-PP | 2026-05-07 | |||
| 56-SF-KX | 2026-05-08 | |||
| 43-TH-FK | 2026-05-08 | |||
| 89-XH-BP | 2026-05-07 | |||
| 46-LX-KH | 2026-05-07 | |||
| 18-GDB-9 | 2026-05-08 |