Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.291,-
Nee
2004
2014-04-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 83NZFK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1781 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.3 liter per 100 km. Met 1.555 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2014. Dit voertuig moet over 1870 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 11.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1695 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2014-04-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-05 |
| APK vervaldatum | 2021-04-10 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.564 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.470 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Audi A4 Avant
Huidige eigenaar
12 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.564,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 221.824 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 895 |
| Periode | 2002-07-19 - 2008-09-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 536 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 74 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 11.307,- | |
| 2003 | 73 | 6 | € 11.274,- | |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2004 | 67 | 6 | € 11.163,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 135 | 31 | € 43.190,- | € 11.030,- |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2006 | 97 | 13 | € 11.522,- | |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2007 | 112 | 14 | € 38.725,- | € 10.780,- |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| 2008 | 27 | 3 | € 44.993,- | € 10.078,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 97-PT-PT | 2026-05-20 | |||
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 39-ZR-FV | 2026-03-14 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 56-NH-TT | 2026-03-05 | |||
| 76-RV-KV | 2025-07-31 | |||
| 72-GLT-7 | 2025-02-25 | |||
| 96-SK-RF | 2024-09-09 | |||
| 34-TZ-TJ | 2024-05-13 | |||
| 26-LF-BF | 2022-10-17 | |||
| 99-PP-XS | 2024-05-09 |