Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.101,-
Nee
2004
2009-10-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Panda met kenteken 81-PH-PL is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1242 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.6 liter per 100 km. Dankzij 940 kg ligt deze auto soepel op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2009. De APK is geldig tot 21-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1011 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1310 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2009-10-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-29 |
| APK vervaldatum | 2026-05-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Panda
Huidige eigenaar
16 jarenDe afdichting van de elektronische ABS-regeleenheid dicht niet voldoende af. Hierdoor kan er water en zout in de ABS-regeleenheid binnendringen.
Kortsluiting met kans op brand.
De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd om een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de ABS-regeleenheid vervangen en een extra afdichting en afdekkap monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 190.472 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1124 |
| Periode | 2004-01-07 - 2009-07-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 849 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 22 | 11 | € 11.515,- | € 1.871,- |
| 2004 | 652 | 12 | € 2.354,- | |
| 2005 | 418 | 11 | € 10.618,- | € 2.339,- |
| 2005 | 2 | 1 | € 1.848,- | |
| 2005 | 193 | 7 | € 2.404,- | |
| 2006 | 71 | 4 | € 2.248,- | |
| 2006 | 38 | 7 | € 1.957,- | |
| 2006 | 3 | 1 | € 1.413,- | |
| 2007 | 26 | 13 | € 1.431,- | |
| 2007 | 26 | 13 | € 1.431,- | |
| 2008 | 27 | 13 | € 1.260,- | |
| 2008 | 27 | 13 | € 1.260,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 11.758,- | € 1.986,- |
| 2009 | 25 | 12 | € 11.604,- | € 1.403,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 11.758,- | € 1.986,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 09-PS-PX | |||
| 31-PH-PN | |||
| 63-NV-XX | |||
| 71-PR-BP | |||
| 09-PN-LJ | |||
| 70-PG-DZ | |||
| 65-PS-DB | |||
| 55-PG-NT | |||
| 97-RT-DX | |||
| 63-RD-GB | |||
| 63-SB-BR | |||
| 24-RB-SJ | |||
| 63-RH-JX | |||
| 06-SB-GR | |||
| 18-RB-TL | |||
| 02-RX-XK | |||
| 06-RB-HL | |||
| 20-RX-JV | |||
| 67-RV-HT | |||
| 21-RD-JZ | |||
| 88-PZ-SV | |||
| 51-SB-KF | |||
| 74-RZ-TS | |||
| 10-PZ-HF | |||
| 33-RZ-GV | |||
| 96-RN-RV | |||
| 43-RR-LX | |||
| 54-RB-LS | |||
| 36-SB-HZ | |||
| 86-PF-TJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-PL-TP | 2026-05-19 | |||
| 60-NX-VR | 2026-05-11 | |||
| 25-PG-RD | 2026-05-06 | |||
| P-016-JD | 2026-05-04 | |||
| 15-PN-KG | 2026-05-04 | |||
| H-685-ST | 2026-05-02 | |||
| 27-RG-LH | 2026-04-30 | |||
| 21-SK-DZ | 2026-04-30 | |||
| 31-PG-LJ | 2026-04-28 | |||
| 66-PP-JZ | 2026-04-25 | |||
| 10-RZ-FT | 2026-04-24 | |||
| 88-RS-GV | 2026-04-24 | |||
| 92-RL-KR | 2026-04-20 | |||
| 16-RT-KJ | 2026-04-18 | |||
| 34-SF-NP | 2026-04-15 | |||
| 11-NZ-SV | 2026-04-14 | |||
| 23-RT-KJ | 2026-04-14 | |||
| 11-RV-NS | 2026-04-13 | |||
| 76-RP-GD | 2026-04-11 | |||
| 19-PN-RG | 2026-04-07 | |||
| 26-PK-FZ | 2026-04-07 | |||
| 60-NX-BF | 2026-04-02 | |||
| 86-RD-BZ | 2026-04-01 | |||
| 29-RR-FV | 2026-04-01 | |||
| 12-PB-BH | 2026-03-28 | |||
| 67-PK-HB | 2026-03-26 | |||
| 84-PV-FL | 2026-03-21 | |||
| GV-454-P | 2026-03-21 | |||
| 37-SK-DZ | 2026-03-18 | |||
| 07-RB-NS | 2026-03-17 |